Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dzūkijos mokykloje – S. Geronaitytės grafikos darbų paroda

2020 03 10

Penktadienį, kovo 6 dieną, po keturių pamokų Dzūkijos mokyklos aktų salėje vyko 6b klasės mokinės Smiltės Geronaitytės grafikos darbų paroda. Tai didelė šventė, įvykis mokyklos gyvenime, nes mokykla tikrai labai džiaugiasi atradusi išskirtinio talento mokinę. 
Šioje šventėje dalyvavo mokyklos direktorė V. Sušinskienė, mokytojai, Smiltės klasės draugai bei kitų klasių mokiniai, kuriems buvo pristatyta parodos autorė ir jos darbai. 
 Smiltė piešia nuo pat vaikystės, yra išbandžiusi įvairiausią techniką. Besimokydama „Drevinuko“ pradinėje mokykloje lankė dailės būrelį, nuo šių metų mokinė mokosi Alytaus dailės mokykloje. Šventę vedęs dailės mokytojas V. Jankauskas žiūrovams papasakojo, kad Smiltės darbai respublikinėje piešinių parodoje buvo apdovanoti garbės raštu, o vertintojai pažymėjo, kad tokie talentai, kaip Smiltė, gimsta kartą per dešimt metų. Kalbėję klasės draugai, auklėtoja labai akcentavo, kad Smiltės kruopštumą, darbštumą, kūrybiškumą rodo jos piešiniuose esančios smulkios detalės, susidėliojančios į raštus raštelius, pieštus pieštuku arba tušinuku. Smiltė pristatydama savo pomėgį teigė, kad ji mėgsta piešti vasarą, savaitgaliais, nes jos darbams reikia daug laiko. Ji pasakojo, kad niekada nežino, ką pieš – tiesiog sugalvoja, kad nori vaizduoti juoką, vėją, džiaugsmą ar liūdesį. O paskui viskas liejasi, užpildomas visas lapas įvairiomis linijomis, detalėmis, figūromis. 
 Kalbėjusieji sakė, kad jaunosios dailininkės parodų laukia ir daugiau ir linkėjo jai tobulėti, vystyti savo talentą, kurį taip anksti atrado. 

Vilma Jurkienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-10