Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dovana

2022 01 06

2019-2020 m. m.  kūrybiškų  mokinių  I a klasė (dabar – IIIa kl.) mokėsi  turėdami unikalią galimybę atsiskleisti jauniesiems talentams. Tai padaryti jiems padėjo neįprasta pamoka – kūrybinio ugdymo valanda (KUV). Šią išskirtinę patirtį – KUV pamokas  tuometinės Ia klasės mokiniai užfiksavo vaizdo įraše, kurį išsiuntė į Kūrybingumo mokyklos konkursą. Kūrybingumo mokykla išrinko šio vaizdo įrašo autorius konkurso nugalėtojais ir apdovanojo Vilniaus universiteto prizais bei galimybe kūrybiškų mokinių klasei susitikti su Kūrybingumo mokyklos lektoriais Tomu ir Kristupu. Dėl pandemijos  susitikimas įvyko  tik šiais mokslo metais. Ilgai laukta galimybė gyvai pabendrauti su Kūrybingumo mokyklos įkūrėjais atsipirko su kaupu – mokiniai turėjo įkvepiančią, įspūdžių kupiną dieną!

                                                                                                                                                                                                             2019-2020 m. m . Ia kl. auklėtoja  Rosita  Meiluvienė

Gruodžio 10 d. vykome į Vilnių, kur mūsų laukė  įdomios veiklos. Susitikome  su  Kūrybingumo mokyklos lektoriais Tomu ir Kristupu, su jais turėjome įdomius pokalbius apie ateities planus, pomėgius. Aplankėme naują istorijų muziejų. Labiausiai sudomino Egipto mumijos  bei  paroda apie lietuvių kilmės archeologę Mariją Gimbutienę. Žiūrėjome įvairius kino filmus kino teatre, sužinojome daug ką  apie filmų montavimą. Aplankėme Vilniaus eglutę ir pasivaikščiojome po Vilniaus senamiestį.                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                                                    Raminta Šukevičiūtė, III b kl.

Susitikimas su lektoriais Tomu ir Kristupu praėjo tikrai gana  greitai, nes jie įdomiai įtraukė mus į   veiklas. Kino teatre „Pasaka“ žiūrėjome ir aptarinėjome skirtingus animacinių filmukų tipus. Kiekvieną animaciją įvertinome  ir aptarėme. Taip  pat sudomino  archeologijos  ekspozicijos  dalis  iš Egipto laikų –  mumijos, visokiausi modeliukai  ir kiti eksponatai. 
                                                                                                                                                                                                                                              Paulina Krisiulevičiiūtė, III b kl.

Su  trečiųjų klasių mokiniais gavome nuostabią dovaną – lankytis Vilniuje. Susitikome su Kūrybingumo mokyklos įkūrėjais Kristupu Saboliumi ir Tomu Ramanausku.  Mūsų laukė privati ekskursija po Lietuvos nacionalinio muziejaus Istorijų namus. Ten apžiūrėjome Marijos Gimbutienės parodą, dalyvavome privačiame kino seanse. Diena praėjo puikiai.
                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                                              III klasių kuratorė Eglė Bunzienė

 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-06