Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Darbą pradėjo naujoji lopšelio-darželio „Boružėlė“ direktorė

2020 08 17

„Niekuomet nemėgstu sėdėti vienoje vietoje, nes akmuo stovėdamas apsamanoja. Niekada sau neleidau apsamanoti. Man yra labai artima mokymosi visą gyvenimą nuostata, nes aš visuomet stengiuosi tobulėti,“ – taip save į pirmą susitikimą susirinkusiam Alytaus lopšelio-darželio „Boružėlė“ kolektyvui šiandien pristatė naujoji šios švietimo įstaigos direktorė  Loreta Jurkonienė. Ją supažindinti su lopšelio-darželio bendruomene atvyko Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas. 
„Loreta yra kompetentingas, kultūringas ir demokratiškas žmogus. Suprantu, kad įstaigoje pradėjus dirbti naujam žmogui kyla nerimas, tačiau šį kartą aš net neabejoju, kad viskas bus gerai“, – pristatydamas naują direktorę ir įteikdamas jai jos kabineto raktus bei įstaigos antspaudą sakė Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas.
Džiugiomis nuotaikomis naująją lopšelio-darželio direktorę pasitiko ir „Boružėlės“ kolektyvas. „Ačiū Jums, kad ateinate pas mus dirbti. Būsime geros, klausysime ir bendradarbiausime“, – visų darbuotojų vardu naujajai lopšelio-darželio vadovei įteikdama atminimo dovaną sakė direktoriaus pavaduotoja ūkiui Zina Juškauskienė.
„Net nežinau, kodėl pasirinkau dalyvauti būtent lopšelio-darželio „Boružėlė“ direktoriaus konkurse. Tuo pačiu metu buvo paskelbti trys konkursai. Intuicija man pasakė, kad rinkčiausi „Boružėlę“. Lopšelio-darželio „Pasaka“ pavadinimas irgi gerai skamba, mokyklą-darželį „Drevinukas“ pakankamai gerai pažįstu, bet vis tiek pasirinkau „Boružėlę“,“ – mintimis apie apsisprendimą dalyvauti konkurse su susirinkusiais  dalijosi naujojo lopšelio-darželio direktorė.
Intuicija, anot L. Jurkonienės, jos nenuvylė – pirmasis apsilankymas lopšelyje-darželyje paliko gerą įspūdį. Naujosios vadovės teigimu, atsiliepimai apie darželį  – puikūs, o kolektyvas – darnus. 
Švietimo įstaigos vadovo pareigos L. Jurkonienei nėra svetimos – iki šiol  ji 12 metų Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ ėjo direktorės pareigas ir vadovavo 50 žmonių kolektyvui.
Naujoji lopšelio-darželio „Boružėlė“ direktorė turi ne tik nemažai vadybinės, bet ir darbo su tarptautiniais projektais patirties. „Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ vykdėme nemažai tarptautinių projektų, tad manau, kad ir čia įgyvendinsime ne vieną regioninį ar tarptautinį projektą“, – teigė L. Jurkonienė. Anot jos, noras ir siekis įgyvendinti kuo daugiau tarptautinių projektų paskatino ją mokytis užsienio kalbų. L. Jurkonienė baigė anglų kalbos kursus, išmoko kalbėti ispaniškai, o ateityje  ketina tobulinti prancūzų kalbos žinias.
„Išklausau kiekvieną žmogų. Man yra labai svarbu, kad žmonės darbe jaustųsi gerai. Nemėgstu alsuoti į nugarą ir rodyti pirštu. Man patinka, kai žmonės žino savo darbą ir labai atsakingai atlieka savo pareigas. Be to labai svarbu – lojalumas ir ištikimybė organizacijai,“ –  mintimis apie savo požiūrį į darbą dalijosi L. Jurkonienė.

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-17