Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


COVID-19 Dainavos progimnazijoje: dvi pradinės klasės mokysis nuotoliniu būdu

2020 11 10

 Vienam iš Alytaus Dainavos progimnazijos darbuotojų nustačius COVID-19 ligą, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamentui iki 2020 m. lapkričio 19 d. (įskaitytinai) skyrus privalomąją izoliaciją, šios progimnazijos 1b ir 3b klasės mokiniams, kurie turėjo sąlytį su sergančiuoju koronaviruso infekcija, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Dainavos progimnazijos direktorius įpareigotas iki 2020 lapkričio 19 d.  organizuoti 1b ir 3b klasių mokinių nuotolinį mokymą. Progimnazijos vadovas taip pat įpareigotas stebėti vaikų ir darbuotojų sveikatą, pasireiškus simptomams, nukreipti atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), užtikrinti, kad dirbtų tik darbuotojai, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų susirgimų požymių, taip pat darbuotojai, nesantys privalomoje izoliacijoje. Nedelsiant teikti informaciją Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamentui, nustačius susirgusį darbuotoją, artimą sąlytį turėjusius asmenis. Kolektyve nustačius COVID-19 ligos  atvejį, patalpose, kuriose lankėsi sergantis asmuo, turės būti atlikta dezinfekcija, vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis Rekomendacijomis sveikatos priežiūros įstaigų patalpų ir ne sveikatos priežiūros įstaigų patalpų dezinfekcijai bei Rekomendacijomis dėl aplinkos valymo ir dezinfekcijos, esant nepalankiai COVID-19 situacijai.

Įsakyme taip pat nurodoma Alytaus Dainavos progimnazijos darbuotojams nevykti į darbą, nutraukti darbą pasireiškus ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų simptomams ir nedelsiant informuoti įstaigos direktorių.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-11