Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Ar patogi mero kėdė?

2020 02 14

„Ar patogi mero kėdė?“ – į ją atsisėdusios Alytaus Putinų gimnazijos mokinės paklausė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis. „Kėdė tai patogi, bet atsakomybės daug“, – atsakė II a kl. mokinė U. Juškelytė. Ji ir mes, jos  bendraklasiai su auklėtoja V. Sakalauskiene lankėmės pas Alytaus miesto vadovą ir susipažinome su savivaldybės darbu. Savivaldybėje domėjomės aukštojo mokslo galimybėmis Alytuje, jaunimo laisvalaikio užimtumo skatinimu ir plėtra, mero veiklos prioritetais. Sužinojome, kad sudėtingiausias mero uždavinys yra sutelkti skirtingai mąstančius žmones sprendžiant vieną problemą. Džiaugėmės sužinoję, kad į Alytų yra pakviesti 4 universitetai: KTU, VDU, MRU, ISM. Aktualu tai –  jei studijuoti liksime Alytuje, universitetas padengs 50 proc. mūsų studijų kainos, o miesto savivaldybė dar 20 proc. Mokytis galima bus ir nuotoliniu būdu, dėstytojai atvažiuos šeštadieniais, tad turėtų būti greita ir patogu studijuoti.         
Mūsų mero siekis – kad mes pasiliktume ir neemigruotume, o grįžtume į Alytų, kad mums būtų čia gera. Mero prioritetas  yra verslas – jei bus verslas, bus darbo vietų, jei bus darbo vietų, bus daug žmonių, jei bus daug žmonių, bus ir daug vaikų, pilni darželiai, mokyklos ir taip toliau.... Nemažai klausimų, susijusių su bendra informacija apie miestą (gyventojų skaičiumi, pagrindinėmis pramonės šakomis, vietos savivalda ir t. t.), mums pateikė ir Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis. Teisingai į juos atsakiusiems miesto vadovas įteikė po simbolinę dovanėlę – Alytaus miesto ženkliuką, o visiems  palinkėjo ateityje nebijoti rinktis darbo savivaldoje.

Alytaus Putinų gimnazijos II a kl. mokinė Viktorija Stankevičiūtė

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-14