Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Apie miesto problemas savivaldybė teiraujasi alytiškių nuomonės

2020 06 01

Alytaus savivaldybė, rengdama Alytaus miesto strateginį plėtros planą iki 2030 m., gegužės – birželio mėnesiais organizuoja Alytaus miesto gyventojų apklausą. Apklausos tikslas – sužinoti Alytaus miesto gyventojų nuomonę apie gyvenimo mieste problemas ir strategines miesto plėtros galimybes, išklausyti pastebėjimus ir pageidavimus.

Apklausą sudaro keturios atskiros anketos, skirtos skirtingoms temoms nagrinėti: ikimokyklinio, mokyklinio ir neformalaus ugdymo sistemai vertinti; kultūros, laisvalaikio, sporto ir sveikatinimo paslaugoms vertinti bei miestiečių gyvenamosios aplinkos, transporto, saugumui nustatyti ir strateginei miesto vizijai kurti. Taip pat tiriamos alytiškių, išvykusių gyventi į užsienį ar kitus Lietuvos miestus bei vietoves, nuomonės.

Ikimokyklinio, mokyklinio ir neformalaus ugdymo sistemos vertinimo klausimynas yra skirtas Alytaus miesto gyventojams, auginantiems vaikus iki 18 metų amžiaus. Apklausos metu yra siekiama sužinoti gyventojų nuomonę šiomis temomis:

 • Ikimokyklinio ugdymo sistemos vertinimo.
 • Mokyklų sistemos vertinimo.
 • Neformalaus ugdymo vertinimo.

Kultūros, laisvalaikio, sporto ir sveikatinimo paslaugų vertinimo klausimynas yra skirtas visiems Alytaus miesto gyventojams. Apklausos metu siekiama sužinoti gyventojų nuomonę šiomis temomis:

 • Kultūros paslaugų vertinimo.
 • Sporto sektoriaus paslaugų vertinimo.
 • Sveikatinimo paslaugų vertinimo.

Miestiečių gyvenamosios aplinkos, transporto, saugumo ir strateginės miesto vizijos klausimynas yra skirtas visiems Alytaus miesto gyventojams. Apklausos metu siekiama sužinoti gyventojų nuomonę šiomis temomis:

 • Gyvenamosios vietos ir gyvenamosios aplinkos vertinimo.
 • Visuomeninių objektų poreikio.
 • Saugumo.
 • Transporto sistemos ir judumo vertinimo.
 • Pasitenkinimo gyvenimu mieste ir jo patrauklumo.
 • Miesto strategijos gairių.
 • Migracinės gyventojų nuostatų.
 • Būsto būklės vertinimo.

Alytiškių, išvykusių gyventi į užsienį ar kitus Lietuvos miestus bei vietoves, nuomonės tyrimas yra skirtas įvertinti išvykimo motyvus ir priežastis, požiūrį į Alytų ir sugrįžimo galimybes. Apklausos metu gauti atsakymai bus panaudoti formuojant tvarią miesto strategiją, kad Alytus yra patraukli vieta gyventi visoms visuomenės grupėms. 
Anoniminė apklausa yra vykdoma internetu. Apklausos duomenys bus naudojami tik tyrimui ir Alytaus miesto plėtros plano iki 2030 m. projektui įgyvendinti. Apklausą atlieka UAB „Eurointegracijos projektai“.

Kviečiame prisidėti prie Alytaus miesto ateities planavimo ir užpildyti internetinės apklausos anketas, jas rasite paspaudę šias nuorodas:

Rengiamas Alytaus miesto strateginis plėtros planas iki 2030 m. yra miesto planavimo dokumentas, skirtas užtikrinti miesto plėtros ilgalaikės strategijos tęstinumą. Planas yra rengiamas keliais etapais. Jie apima analizes, miesto gyventojų nuomonių tyrimus bei viešąsias diskusijas, strateginio plėtros plano koncepcijos ir pačio plano projekto parengimą.

Aktualią informaciją, susijusią su plano rengimu, kviečiame sekti Alytaus miesto interneto svetainėje https://alytus.lt/lt/gyventojams/strateginis-pletros-planas-iki-2030-m ir feisbuke.

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-04