Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Ant Alytaus jaunimo centro sienos – naujas gatvės meno piešinys!

2020 06 23
Ant Alytaus jaunimo centro sienos – naujas gatvės meno piešinys

Šiąnakt dviejų savaičių darbą paskutiniais dažų potėpiais užbaigė vienas žymiausių gatvės meno piešėjų ir grafičių Lietuvoje pradininkas Tadas Vincaitis su kolega Karoliu Grubiu. Nerūpestingos ateities viziją simbolizuojančiu darbu jau gali džiaugtis visi alytiškiai. 

Padėkoti jiems ir pasidžiaugti nauja neofreska mieste atvyko, ir Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

„Aš turiu seną svajonę – įvairias Alytaus miesto sienas nuspalvinti piešiniais, kad miestas taptų gyvesnis. Ši siena to pavyzdys. Ji traukia akį, skleidžia pozityvą ir pasakoja vaikų svajonę. Tokius kaip Jūs aš vadinu kosmonautais, nes Jūs darote ypatingus darbus. Tikiu, kad kartu dar padarysime daug gražių dalykų Alytui ir Lietuvai“,- kalbėjo N. Cesiulis.

Susitikimo metu meras taip pat domėjosi sienine tapyba Lietuvoje, klausė kūrėjų, kaip galima daugiau sienų papuošti mieste ir susitarė susitikti dar kartą, kad pratęstų darbus.

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-23