Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


„Alytus-Myliu“ miesto vartai iš idėjos tampa kūnu

2020 08 17

Finišo tiesiojoje – miesto vartai, pasitiksiantys atvažiuojančius į Alytų ir palydėsiantys iš jo išvažiuojančius. Idėja, apie kurią daug metų kalbėta, kuriai prieš metus pritarė patys gyventojai, pagaliau įgavo aiškius ir apibrėžtus kontūrus. 

Suprojektuoti unikalius ir šviečiančius miesto vartus – nemenkas iššūkis ir konstruktoriams, ir gamintojams. Praėjusį penktadienį Alytaus miesto savivaldybėje kartu su vadovais aptarti „Alytus-Myliu“ miesto vartų projektiniai sprendiniai, tolesni darbai bei procedūros. 

„Turėjome pakankamai ilgą laikotarpį, kol vizualizacija tampa realybe. Man asmeniškai „Alytus-Myliu“ miesto vartai labai patinka. Džiaugiuosi, kad jie atsiranda“, – sakė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. 

Vartų idėjos esmė – dzūkų „Roželės“ fragmentai, sudarantys Alytaus mieto vartų pagrindą, tarytum simbolį, ant kurio laikosi užrašas „Alytus“. Miestas myli kiekvieną, laukia sugrįžtančio ir pasitinka svečius.
Miesto vartai bus įrengti trijuose įvažiavimuose į miestą Naujojoje g. (nuo Kauno pusės), Santaikos g. (nuo Simno-Seirijų žiedo) ir Ulonų g. (nuo Vilniaus pusės). „Alytus-Myliu“ ženklas bus dvipusis, įvažiuojat į miestą jus pasitiks užrašas „Alytus tave myli“, o išvažiuojant iš miesto galėsite perskaityti „Myliu tave“.

Kad šis projektas pavyktų, didelį dėmesį jo įgyvendinimui nuolat skiria „Alytus-Myliu“ ženklo autoriai, bendradarbiaudami su bendrovės „Kubinis metras“ architektu Mariumi Bliuju.

„Alytus-Myliu“ miesto vartai projektas yra Alytiškių iniciatyvų pernai metų nugalėtojas. 

Konkursą įrengti trejus miesto vartus laimėjo bendrovė „Šmikis“. Šiuos darbus  įmonė turi atlikti iki metų pabaigos. Jie kainuos 144 tūkst. eurų.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-17