Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytuje – kinas po atviru dangumi!

2020 05 07

Daugelio lauktas kinas po atviru dangumi startuoja jau ir Alytuje! Pirmasis kino seansas žiūrovams sėdint automobiliuose vyks jau gegužės 8 d. (penktadienį) 22 val. Dainų slėnyje. 

Bilietas į kiną nieko nekainuos, tačiau norint patekti į renginį reikia iš anksto rezervuoti vietą savo automobiliui, nes vietų skaičius ribotas. Registracija į kiną vyksta čia: www.interactmedia.lt/alytus

Šis kinas bus ne vienintelis – filmus galėsite žiūrėti kiekvieną penktadienį visą gegužės mėnesį. 

Kiti kino seansai numatyti gegužės 15, 22, 29 d. toje pačioje vietoje ir tuo pačiu laiku. 

Informuojame, kad renginys organizuojamas laikantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-04-15 sprendimo.

Į renginį atvykę žiūrovai bus įleidžiami tik atvykus pro J. Basanavičiaus g., t. y. tuo įvažiavimo keliu, kuris yra arčiau Mažosios Dailidės ežerėlio, o išleidžiama keliu link Šilo g., kad eismas vyktų ratu. 
 

Ką būtina žinoti atvykus į kiną?

  • Automobilyje galės būti tik 2 asmenys, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Turėkite su savimi asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.
  • Renginio metu bus griežtai draudžiama išlipti iš automobilio, tad visais gamtiniais reikalais prašome apsirūpinti namuose.
  • Automobilių langus prašome laikyti uždarytus.
  • Filmą bus galima girdėti radijo bangomis.
  • Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys ar dusulys).
  • Nepamirškite laikytis asmens higienos reikalavimų ir kosėjimo, bei čiaudėjimo etiketo.
  • Rūkyti, vartoti alkoholį ar kitas psichotropines medžiagas yra draudžiama. 

 
Kultūros ir komunikacijos skyrių informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-07