Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytiškių iniciatyvos – išrinkite verčiausias idėjas miestui

2020 05 13

Aštuonios įdomios alytiškių iniciatyvos laukia Jūsų palaikymo! Balsuokite Jūs, bei raginkite tai daryti ir savo draugus, nes laimėję projektai bus įgyvendintos savivaldybės biudžeto lėšomis. 

Mažųjų projektų kategorijoje dalyvauja 5 iniciatyvos, o didelių – 3. Mažiesiems projektams skirta iki 25 tūkst., jie bus įgyvendintos dar šiemet, o dideliems iki 150 tūkst. eurų, kuriuos planuuojama įgyvendinti kitais metais, kuomet bus parengtas projektas ir techninė dokumentacija. Už tris labiausiai patikusius projektus vieną kartą gali balsuoti visi miestiečiai  nuo 16 metų. Balsavimas internetu vyksta iki birželio 15 d. 

Susipažinkite su projektais ir jų aprašymais: 

Mažos apimties (iki 25 tūkst. eurų vertės) projektai:

  1. Alytaus diskogolfas (18 krepšių diskogolfo parkas – Jaunimo arba Kurorto parkuose).  
  2. Meilės plytelė (simbolinės plytelės,  skirtos pagerbti ir pažymėti miesto istorines ir įvairių kultūros sričių asmenybes, įrengimas Rotušės aikštėje).
  3. „Su gaivia bangele...“ (pastatyti 3 grojančius suoliukus Alytaus Jaunimo parke, Miesto sode, Dainų slėnyje/Baltosios rožės tilte.)
  4. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (vaikų žaidimo zona Senamiesčio pradinės mokyklos teritorijoje).
  5. „Mūsų laisvalaikis“ (pojūčių terapijos (sveikatingumo) takas, paremtas S. Kneipo sveikatinimo teorija, bei pasivaikščiojimų takas VšĮ Alytaus Medicininės reabilitacijos ir sporto centro gyventojams ir lankytojams).

Didelės apimties projektai iki 150 tūkst. eurų vertės:

  1. Alytaus apžvalgos bokštas (bent 18 m bokštas Jaunimo parke, ant šlaito, šalia riedučių parko).
  2.  „Ištikimybė Tau“ (simbolinės skulptūros legendos apie Alytaus miesto įkūrimą tema sukūrimas. Joje būtų vaizduojami pagrindiniai legendos apie Alytaus įkūrimą veikėjai: Alyta ir Mirgrausėlė, stovintys po simboline lelija. Numatoma vieta – aikštė A. Juozapavičiaus ir Studentų gatvių sankryžoje).
  3. A. Matučio parkas – vaikų erdvė (siūloma parke įkurti Kneipo taką, amfiteatrą, dvigubas sūpynes neįgaliesiems, lauko muzikos instrumentus).

Balsuokite čia: http://tiny.cc/h5u5lz

Balsuojant už projektus reikia atiduoti po vieną balsą už kiekvieną abiejų kategorijų projektą, nurodant savo vardą, pavardę, gimimo datą ir adresą. Šie duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

Primename, kad Alytiškių iniciatyvų projektas vyksta jau trečius metus. Alytus yra pirmasis Lietuvos miestas, įgyvendinantis bendruomenių idėjų, už kurias gali balsuoti patys gyventojai, projektą.  Šis biudžeto skirstymo modelis inovatyvus ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Projekto idėja domisi ir kiti miestai. 

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-13