Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytiškių iniciatyva – Meilės plytelė

2020 04 17

Alytiškiai tikrai ne kartą įrodė, kaip stipriai myli savo miestą, o istorijos apie meilę ir ją simbolizuojančius objektus gyvos iki šių dienų. Turime Alytaus piliakalnį, roželių širdelę, pasimatymų suolelį, meilės metrus ir kitus istorinius objektus, o gal galime turėti ir meilės plytelę? 

Pačioje miesto širdyje, Rotušės aikštėje, siūloma įrengti simbolinę plytelę, kurios idėja – miesto istorija ir meilė. Plytelė būtų skirta pagerbti ir pažymėti miesto istorines ir įvairių kultūros sričių asmenybes. Pirmąją plytelę norima skirti karalienės Barboros ir Žygimanto Augusto meilės istorijai, pasiremiant istoriniais faktais, kad 1549 m. gegužės 1 d.  Žygimantas Augustas Alytų, Merkinę, Birštoną, Žiežmarius, Stakliškes, Darsūniškį, Kauno pilį, ir kitas valdas užrašė Barborai Radvilaitei – tai buvo kaip dovana nuo karaliaus. 
Iniciatyvos autorių Alytaus soroptimisčių klubo teigimu, Alytus turi daug įdomių ir neišnaudotų istorijų bei legendų, sietinų su konkrečia miesto vieta, asmenybėmis, meile. Norima Alytų pripildyti naujų objektų, kūrybiškai pažymėti ir pagerbti miesto asmenybes bei stiprinti ženklo „Alytus-Myliu“ identitetą. 

Siūloma plytelė turėtų būti kelių metrų. Infrastruktūrą reikėtų paruošti taip, kad ateityje būtų galima pratęsti ar įrengti dar daugiau skirtingų plytelių kitose miesto vietose ir tokiu būdu sukurti turistinį maršrutą. Šalia plytelės siūloma įrengti ir lentelę su paaiškinimais lietuvių ir anglų kalbomis.

Jei ši plytelė Alytuje atsirastų, tai būtų naujas traukos objektas, kuris skatintų fotografuotis pasimatymo metu, po santuokos įžadų ar tiesiog išreiškiant šiltus jausmus šalia esančiam mylimam žmogui. 
Šis projektas dalyvauja Alytiškių iniciatyvų mažųjų projektų kategorijoje. Iki birželio 15 d. už šį bei kitus projektus kviečiame balsuoti visus alytiškius nuo 16 metų. Daugiausiai alytiškių palaikymo sulaukusios iniciatyvos bus įgyvendintos savivaldybės biudžeto lėšomis. 

Susipažinkite su projektais: 

Mažos apimties (iki 25 tūkst. eurų vertės) projektai:
1. Alytaus diskgolfas (18 krepšių diskgolfo parkas – Jaunimo arba Kurorto parkuose).  
2. Meilės plytelė (simbolinės plytelės,  skirtos pagerbti ir pažymėti miesto istorines ir įvairių kultūros sričių asmenybes, įrengimas Rotušės aikštėje).
3. „Su gaivia bangele...“ (pastatyti 3 grojančius suoliukus Alytaus Jaunimo parke, Miesto sode, Dainų slėnyje/Baltosios rožės tilte).
4. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (vaikų žaidimo zona Senamiesčio pradinės mokyklos teritorijoje).
5. „Mūsų laisvalaikis“ (pojūčių terapijos (sveikatingumo) takas, paremtas S. Kneipo sveikatinimo teorija, bei pasivaikščiojimų takas VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro gyventojams ir lankytojams).

Didelės apimties (iki 150 tūkst. eurų vertės) projektai:
1.  Alytaus apžvalgos bokštas (bent 18 m bokštas Jaunimo parke ant šlaito, šalia riedučių parko).
2.  „Ištikimybė Tau“ (simbolinės skulptūros legendos apie Alytaus miesto įkūrimą tema sukūrimas. Joje būtų vaizduojami pagrindiniai Alytaus įkūrimo legendos veikėjai Alyta ir Mirgrausėlė, stovintys po simboline lelija. Numatoma vieta – aikštė A. Juozapavičiaus ir Studentų gatvių sankryžoje).
3.  A. Matučio parkas – vaikų erdvė (siūloma parke įkurti Kneipo taką, amfiteatrą, dvigubas sūpynes neįgaliesiems, lauko muzikos instrumentus.)

Balsuokite čia http://tiny.cc/h5u5lz

Karantino laikotarpiu balsuojama tik internete. Galima balsuoti vieną kartą už ne daugiau kaip 3 sąrašo projektus atiduodant po vieną balsą už kiekvieną abiejų kategorijų projektą, nurodant savo vardą, pavardę, gimimo datą ir adresą. Šie duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-17