Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytiškių iniciatyva „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

2020 04 23

Individualių namų mikrorajonų gyventojai dažnai susiduria su problema – nėra bendros vaikų žaidimų zonos, kur vaikai galėtų susipažinti, kartu žaisti. Senamiesčio mikrorajono gyventojai siūlo tokią zoną įrengti Senamiesčio pradinės mokyklos teritorijoje. Vaikų žaidimų zonoje „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ visi mažieji alytiškiai galėtų saugiai ir įdomiai praleisti laisvalaikį. Ši zona paįvairintų bendruomenės vaikų laisvalaikį, fizinį aktyvumą ir ugdytų Alytaus vaikų koordinacinius įgūdžius.

Projekto autorė Aistė Kuniejienė teigia, kad iniciatyva kilo iš Alytaus miesto vaikučių tėvelių bendruomenės. Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos vadovų ir tėvų susirinkime buvo išreikštas poreikis Senamiesčio mikrorajono teritorijoje turėti vietą, kur vaikai galėtų bet kuriuo metu laisvai žaisti, fiziškai judėti, susipažinti, bendrauti. 

„Aikštelės poreikis ir nauda būtų ne tik mokyklos mokiniams, bet ir visai Senamiesčio bendruomenei, visiems, kurie mėgsta su vaikais aktyviai leisti laiką tyrame ore. Tai būtų puiki proga bendrauti, draugauti, sportuoti, o ne leisti laiką prie ekranų“, – teigia A. Kuniejienė.

Vaikų žaidimų aikštelės įrengimas prisidėtų prie visos aplinkinių namų ir gatvių bendruomenės turiningo užimtumo, vaikai galėtų daugiau laiko praleisti gamtoje su savo draugais ir tėveliais. 
Jeigu norite, kad ši vaikų žaidimų zona atsirastų mūsų mieste, kviečiame visus alytiškius nuo 16 metų balsuoti iki birželio 15 d. už šį bei kitus projektus. Daugiausiai alytiškių palaikymo sulaukusios iniciatyvos bus įgyvendintos savivaldybės biudžeto lėšomis. 

Projektai, teikiami balsuoti: 
Mažos apimties (iki 25 tūkst. eurų vertės) projektai:

  1. Alytaus diskgolfas (18 krepšių diskgolfo parkas – Jaunimo arba Kurorto parkuose).  
  2. Meilės plytelė (simbolinės plytelės,  skirtos pagerbti ir pažymėti miesto istorines ir įvairių kultūros sričių asmenybes, įrengimas Rotušės aikštėje).
  3. „Su gaivia bangele...“ (pastatyti 3 grojančius suoliukus Alytaus Jaunimo parke, Miesto sode, Dainų slėnyje/Baltosios rožės tilte).
  4. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (vaikų žaidimo zona Senamiesčio pradinės mokyklos teritorijoje).
  5. „Mūsų laisvalaikis“ (pojūčių terapijos (sveikatingumo) takas, paremtas S. Kneipo sveikatinimo teorija, bei pasivaikščiojimų takas VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro gyventojams ir lankytojams).


Didelės apimties (iki 150 tūkst. eurų vertės) projektai:

  1. Alytaus apžvalgos bokštas (bent 18 m bokštas Jaunimo parke ant šlaito, šalia riedučių parko).
  2. „Ištikimybė Tau“ (simbolinės skulptūros legendos apie Alytaus miesto įkūrimą tema sukūrimas. Joje būtų vaizduojami pagrindiniai Alytaus įkūrimo legendos veikėjai Alyta ir Mirgrausėlė, stovintys po simboline lelija. Numatoma vieta – aikštė A. Juozapavičiaus ir Studentų gatvių sankryžoje).
  3.  A. Matučio parkas – vaikų erdvė (siūloma parke įkurti Kneipo taką, amfiteatrą, dvigubas sūpynes neįgaliesiems, lauko muzikos instrumentus.)

Balsuokite čia http://tiny.cc/h5u5lz

Karantino laikotarpiu balsuojama tik internete. Galima balsuoti vieną kartą už ne daugiau kaip 3 sąrašo projektus atiduodant po vieną balsą už kiekvieną abiejų kategorijų projektą, nurodant savo vardą, pavardę, gimimo datą ir adresą. Šie duomenys, nurodyti balsavimo metu, bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-23