Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytiškiai ar norite, kad Alytuje atsirastų MEILĖS LABIRINTAS?

2020 04 22

Alytaus miesto savivaldybės administracija kartu su asociacija Alytaus miesto vietos veiklos grupe dalyvauja „Maximos“ programos „Mes – bendruomenė“ konkurse, kuriame siūlo Jaunimo parke įrengti Meilės labirintą.

Projekto aprašyme teigiame, kad Alytus – idealus miestas šeimai – žalias, jaukus. Tarsi kurortas su didelio miesto privalumais. Tačiau alytiškiams trūksta pramogų. Alytuje yra unikali erdvė – Jaunimo parkas. Kadaise tai buvo didelis traukos centras. Tačiau ilgainiui parkas buvo pamirštas ir apleistas. Dabar Jaunimo parką bandoma prikelti naujam gyvenimui.

Norime jį paversti parku visai šeimai, kur galėtų ilsėtis ir pramogauti visi šeimos nariai: vaikai, tėvai, seneliai. Meilės labirintas – puiki pramoga ir mažiems, ir dideliems. Jis lavina erdvinį mąstymą, skatina vaizduotę, o kartu kalba apie tai, kas žmogui svarbiausia – mylėti ir jaustis mylimu. 

Maža to, Meilės labirintas papildytų „Alytus Myliu" miesto viziją. Miestiečiai jau įvertino ir pamėgo vaikščioti meilės pėdsakais po Alytų, skaičiuoti žingsnius meilės metru, fotografuotis prie širdies iš nerūdijančio plieno ant Baltosios rožės tilto, važinėtis viešuoju transportu, pažymėtu „Alytus Myliu" ženklu. Šiemet gyventojus ir miesto svečius įvažiuojant į miesto teritoriją turėtų pasitikti ir „Alytus Myliu" vartai.

Alytiškiai jei norite, kad meilės labirintas atsirastų mūsų mieste, tuomet labai kviečiame balsuoti už šį projektą paspaudžiant širdelė ant nuotraukos čia: https://www.maxima.lt/mes-bendruomene-2020.

Kiekvienas balsas yra labai svarbus, nes turės didelės įtakos galutiniam komisijos vertinimui!
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-22