Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus miesto mokiniams nupirkta daugiau kaip 400 kompiuterių

2020 04 21

Alytaus miesto savivaldybė gavo 410 planšetinių kompiuterių ir 33 nešiojamuosius kompiuterius. Jie skirti Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių nuotoliniam mokymui. Šią kompiuterinę įrangą Mokyklų aprūpinimo gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis projekto lėšomis mokiniams nupirko Nacionalinė švietimo agentūra.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojos Jurgitos Šukevičienės, nuotolinis mokymas jau savaime yra iššūkis, todėl užtikrinti reikalingas mokymo priemones mokiniams – būtina. Ji džiaugiasi, kad kompiuterinės įrangos poreikis visiškai patenkintas, ir Alytaus mokiniai galės kokybiškai mokytis. 

Balandžio mėnesio pradžioje į Alytų atkeliavo 270 kompiuterių su SIM interneto kortelėmis, o balandžio 17 d. parvežta dar 140  planšetinių ir 33 nešiojamieji kompiuteriai.
Džiugu, jog prie mokinių ugdymo prisideda ir Alytaus miesto gyventojai. Štai prieš keletą dienų alytiškis Evaldas Ruseckas Alytaus šv. Benedikto gimnazijai dovanojo kompiuterį ir planšetę. Dovanų sulaukė ir vienas iš Alytaus Likiškėlių progimnazijos mokinių. Jam  alytiškė  Kristina dovanojo nešiojamąjį kompiuterį.

Komunikacijos skyriaus informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-21