Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus metų apdovanojimai: balsuokite ir išrinkite geriausius iš geriausių!

2023 01 24

Prieš keletą savaičių Alytaus miesto savivaldybė pakvietė alytiškius ir visuomenines tarybas teikti kandidatus po pertraukos sugrįžusiems Alytaus miesto savivaldybės 2022 metų apdovanojimams. Iš viso miestelėnai ir visuomeninės tarybos į 12 kategorijų pasiūlė daugiau nei 40 Alytaus miesto įstaigų, organizacijų ir pavienių asmenų, pretenduojančių į garbingą metų apdovanojimą. 

Taigi atėjo metas išrinkti geriausius iš geriausių!

Iki 2023 m. vasario 5 d. balsuokite už tuos, kurie, Jūsų manymu, labiausiai verti metų apdovanojimo. Balsavimo anketą rasite čia. 


Būkite aktyvūs ir išrinkite verslui, kultūrai, švietimui, sportui, vaiko gerovei ar sveikatos apsaugai praėjusiais metais labiausiai nusipelniusius alytiškius. 

Daugiausiai balsų surinkusiems alytiškiams Alytaus  2022 metų apdovanojimai bus įteikti 2023 m. vasario 15 d. 18 val. Alytaus miesto teatre vyksiančio iškilmingo apdovanojimų vakaro metu.

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 38)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-28