Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus kraštas pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje Dresdene

2020 02 07

Alytaus turizmo informacijos centras kartu su Alytaus miesto ir Alytaus rajono savivaldybėmis 2020 m. sausio 30 – vasario 2 d. pristatė Alytaus krašto turizmo išteklius tarptautinėje kelionių mugėje „Reisemesse Dresden 2020“ Dresdene, Vokietijoje.
Alytaus krašto turizmo vietovės, objektai, poilsio galimybės, kaimo turizmo sodybos, degustacinės programos ir kitos paslaugos pristatytos bendrame Lietuvos stende, kurį organizavo UAB „Senamiesčio gidas“. Dauguma parodos lankytojų žino Lietuvą ir džiaugėsi, jog parodoje yra Lietuvos atstovai. Individualius lankytojus domino įvairi informacija – aktyvaus poilsio galimybės, dviračių takai ir maršrutai, apgyvendinimo paslaugos, vandens turizmo trasos, nacionaliniai ir regioniniai parkai, maistas ir degustacinės programos ir kt. Lankytojai klausinėjo, ar saugu keliauti, ar yra kempingai ir stovyklavietės prie ežerų, kadangi dauguma vokiečių mėgsta keliauti kemperiais. Parodoje kelionėms kemperiais buvo skirta viena iš keturių salių. Daug parodos lankytojų domėjosi, kaip šalis pritaikyta keliautojams su specialiaisiais poreikiais. 
Alytaus turizmo informacijos centras parodoje pristatė leidinius apie Alytaus kraštą vokiečių kalba, Alytaus rajono turistinį, Alytaus dviračių takų žemėlapius, informaciją apie Alytaus krašto miestelius, Alitos pažintinę programą, edukacines kulinarines programas. Informacija apie Alytaus kraštą  sudomino ir keliones po tris Baltijos šalis organizuojančios kelionių agentūros „Baltikumreisen“ vadovą, kuris parodoje ne tik turėjo savo stendą, bet ir rengė pristatymus, sulaukusius daugybės klausytojų.
Turizmo informacijos centras Dresdeno tarptautinėje parodoje dalyvavo pirmą kartą. Tris dienas vykusioje parodoje apsilankė virš 33000 lankytojų, savo paslaugas pristatė daugiau nei 400 dalyvių. Vokietija išlieka viena iš labiausiai perspektyvių turizmo rinkų Lietuvoje. 

Alytaus turizmo informacijos centro informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-07