Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus Jotvingių gimnazijos mokomųjų bendrovių sėkmė Klaipėdoje

2021 06 10

Birželio 9 d. Klaipėdos kultūros parko patalpose vyko vienas iš mokomųjų renginių -  „EXPO“ jaunųjų bendrovių mugė, kurioje šalies mokiniai pristatė savo verslumo ugdymo metu pasiektus rezultatus, sukurtą produktą  ar paslaugą, prekiavo bei praktiškai taikė įgytas teorines žinias.

Joje dalyvavo dvi gimnazijos bendrovės - „Armelano“ ir „Karkyra“.
„Armelano“ komandos nariai Armandas Stepanavičius, Melita Zavestauskaitė, Laura Miglinaitė ir Nojus Nedzinskas pristatė jų sukurtus išskirtinio dizaino medžiaginius maišelius su paveikslėliais ir atšvaitais. Jie laimėjo nominaciją Pelningiausia bendrovė.

„Karkyra“ merginos Gabrielė Gudaitytė, Kamilė Gavėnaitė ir Elija Kontautaitė dalyviams ir komisijai pristatė savo produktą - „Scrunchie pocket” aksesuarus plaukams surišti su kišenėlėmis ir pelnė Geriausios idėjos apdovanojimą. Taip pat mažųjų komisijos narių buvo įvertintos kaip pati įdomiausia ir geriausia bendrovė! 
Visi bendrovių nariai šiltai (pirmą kartą „gyvai“) bendravo tarpusavyje ir su komisijos nariais, pardavinėjo savo produktus ir smagiai leido laiką. Mokiniai dėkoja savo mokytojui, gimnazijos direktoriui Donatui Vasiliauskui už pagalbą ir patarimus, už puikią galimybę realiai išbandyti jėgas!

Alytaus Jotvingių gimnazijos informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-19