Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai suteiktas „eTwinning“ mokyklos vardas

2020 10 06

Už kompetentingą, iniciatyvų ir darnų mokytojų ir jų mokinių komandinį darbą, vykdant „eTwinning“ projektus mūsų gimnazijai yra suteiktas „eTwinning“ mokyklos vardas. Ženklelis „Europos eTwinning“ mokykla“ – tai ne tik asmeninis įvertinimas atskiriems mokytojams už jų sėkmingą veiklą, bet ir visos mokyklos komandos puikių pasiekimų programoje „eTwinning“ pripažinimas. 
Suteiktas „eTwinning“ mokyklos ženklelis reiškia, kad mokykla yra pripažinta skaitmeninės veiklos, el. saugumo veiklos, inovatyvių ir kūrybingų pedagoginių metodų, personalo tęstinio profesinio tobulėjimo skatinimo, personalo ir mokinių mokymosi bendradarbiaujant veiklos skatinimo lydere.
Programos „eTwinning“ mokyklos vardo esmė – tai augimas ir kelionė pirmyn su pasiekimais, kuriuos galima objektyviai įvertinti. Mokyklos, gavusios šį ženklelį, bus pristatomos Europos lygiu, prisijungs prie Europos programos „eTwinning“ mokyklų lyderių tinklo ir kartu prisidės prie programos ateities kūrimo, pelnys pripažinimą kaip šių sričių lyderės. 
Gimnazijoje jau įvykdyti ir vykdomi net keli „eTwinning“ projektai. Anglų kalbos mokytojos Agnė Ingelevičienė, Jovita Žilinskienė ir Ramunė Petrosian, Edita Bolienė ir Erika Balynienė bei informacinių technologijų mokytojas Tomas Balynas jau kelerius metų kartu su savo mokiniais bendrauja su mokyklomis partnerėmis iš Portugalijos, Albanijos, Italijos, Prancūzijos, Ispanijos, Graikijos, Turkijos, Kroatijos, Lenkijos. Atlikdami įvairias užduotis mokiniai užmezga ryšius su bendraamžiais iš viso pasaulio, sužino apie kitų šalių mokyklas, o taip pat gilina žinias pilietiškumo, kultūros, medijų raštingumo srityse. Džiugu, kad mokiniai noriai dalyvauja veikloje, taip plėsdami akiratį, gilindami anglų kalbos, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, o mokytojai turi galimybę plėtoti kompetencijas, taikyti įvairius ugdymo metodus, bendradarbiauti, taip didindami mokyklos tarptautiškumą. 

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Jovita Žilinskienė


 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-06