Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Albertas Antanavičius-Šekspyras dainuos apie meilę ir bites

2020 02 05

Tikros muzikos ir tikro jausmo išsiilgusieji vasario 13 d. 17 val. susiburs Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje. Čia kaip tik tuo metu žadamas jaukus ir jautrus kultūros įvykis – Alberto Antanavičiaus-Šekspyro autorinis poezijos ir muzikos vakaras „Apie meilę ir bites“.
Dainuojamosios poezijos kūrėjas ir atlikėjas Albertas Antanavičius savo kūrybą skiria gimtajam kraštui. Jo tekstai – paprasti, neįmantrūs, tačiau glūdintys daugelio alytiškių širdyse. Patyliukais išleidęs visą pluoštą muzikos albumų, kuklusis dzūkų dainius teigia niekada tikslingai nesiveržęs į sceną. Jo kūrybą ir taip atranda gerbėjai. Ir ne tik gimtajame krašte.
„Ką matau – tą dainuoju. Specialiai niekada nieko nedarau. Ateina viena, kita eilutė ir taip gimsta mano dainos“, – teigia bardas Albertas Antanavičius.
Renginio organizatoriai
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-05