Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


8-ojo respublikinio konkurso „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“ baigiamasis renginys

2020 02 10

Baigėsi jau tradiciniu tapęs respublikinis pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo mokinių kūrybinių darbų konkursas „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“. Konkurso organizatoriai – Alytaus Šaltinių progimnazija ir Alytaus lopšelis-darželis „Šaltinėlis“. Kadangi šiemetinio konkurso tema buvo  „Saugus eismas“, prie organizatorių prisijungė ir Lietuvos automobilių klubas. Vaikai rengė darbus vienai iš pasirinktų kategorijų: kūrybiniai, tiriamieji ar konstravimo. Iš viso sulaukėme 69 darbų iš 18 skirtingų Lietuvos ugdymo įstaigų (Alytaus, Alytaus raj., Kauno, Panevėžio, Kalvarijos, Varėnos, Druskininkų raj., Raseinių raj., Vilkaviškio, Marijampolės, Šiaulių, Vilniaus). 13 narių komisija išrinko geriausius iš geriausiųjų, kurie ir buvo pakviesti į baigiamąjį renginį Kaune,  BMW KRASTA AUTO salone. Vaikų čia laukė staigmena – ekskursija po BMW saloną, susipažinimas su pačių naujausių modelių automobiliais. 
Organizuojant šių metų konkursą ir apdovanojimų renginį, labai daug prisidėjo mūsų pagalbininkai ir rėmėjai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, Lietuvos policijos ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai, Lietuvos automobilių klubas, ERGO, SDG, „Medea“ klinika, Vilko kartodromas, „Kauno švara“. Visiems laureatams rėmėjai įteikė savo įsteigtus prizus, organizatoriai – laureatų diplomus.
Dėkojame mokinius ruošusiems mokytojams, nes be jų entuziazmo, palaikymo nebūtų tokių puikių rezultatų ir įdomių darbų. Visiems laureatų mokytojams įteikti Seimo nario Gedimino Vasiliausko padėkos raštai bei dovanos. Pagrindinis prizas, kurį įsteigė Lietuvos automobilių klubas, už ilgametę draugystę, kasmetinį dalyvavimą konkurse, dalyvių ir nugalėtojų parengimą įteiktas Angelei Narkunienei, Alytaus raj. Miroslavo gimnazijos mokytojai.
Dar kartą nuoširdžiai dėkojame BMW KRASTA AUTO Kauno salono direktoriui Artūrui Dambrauskui ir Lietuvos automobilių klubo prezidentui Rolandui Dovidaičiui bei rėmėjams už pagalbą organizuojant baigiamąjį renginį. 

Alytaus Šaltinių progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Vilija Pigagienė
Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ direktorė Erika Poškevičienė


 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-10