BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai skirti renginiai „Veiklūs senjorai“

2022 09 26

Spalio 1 d. Parodų lankymas

11 val. Nemokama ekskursija su gidu po unikalią parodą „Misticizmo ugnis: Ch. Soutineʼas ir litvakų dailė“ (iš S. Taco kolekcijos) ir ją papildančią vaizdo instaliaciją „Palapinių šventė ir Chaimas Soutineʼas“. Audiovizualiųjų menų centras, Kauno g. 9.

Spalio 3 d.  Kultūrinės veiklos senjorams

9 val. Rytas su mankšta
Mankšta senjorams Alytaus sporto ir rekreacijos centro sporto salėje, Naujoji g. 52. Įėjimas nuo fontano pusės. Mob. pasiteirauti +370 699 97 275.

11 val. Kinas
Dokumentinis filmas „Šuolis“ (rež. Giedrė Žickytė). Nemokami bilietai platinami kino teatro kasoje. Kasos darbo laikas 12–21.30. Kasos tel. (8 315) 76 229. Kino teatras „Dainava“, Sporto g. 2.
13–14 val. Pažintinis turas „Pasimatuok biblioteką“ ir fotosesija „Užeik į knygą“. Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka, Seirijų g. 2.  
16 val. „Būk aktyvus, Senjore“
Senjorų organizacijų pranešimai apie jų veiklą Alytuje. Alytaus kultūros centras, Pramonės g. 1B. 
17 val. Pokalbiai su meru
Jaukūs pašnekesiai su Alytaus miesto savivaldybės meru ir jo pavaduotojais – „Mero arbatėlė“. Alytaus kultūros centras, Pramonės g. 1B.
18 val. Šventinis koncertas
Šventinis Edmundo Kučinsko koncertas Alytaus kultūros centre, Pramonės g. 1B.
-------
Spalio 1-ąją senjorams, pateikusiems pensininko pažymėjimą, kelionė viešuoju transportu Alytaus mieste kainuos tik 1 centą.

Plakatas

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-26