Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vertinimo ir atrankos komisijos posėdis – lapkričio 20 d.

2020 11 17

Vadovaujantis Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vertinimo ir atrankos komisijos darbo organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu 2020 m. spalio 5 d. Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus įsakymu  Nr. V-65 „Dėl Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vertinimo ir atrankos komisijos darbo organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, 10.2 punktu, informuojame, kad  2020 m. lapkričio 20 dieną 10 val. įvyks Alytaus miesto savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2021 metų projektų vertinimo ir atrankos komisijos posėdis, kuriame  bus svarstomi su projektų finansavimu susiję klausimai.
 
Darbotvarkėje:

  •     Konfidencialumo pasižadėjimų ir nešališkumo deklaracijų pasirašymas;
  •     Komisijos narių supažindinimas su  projektų paraiškomis, vertinimo anketa ir kriterijais;
  •     Sprendimų  dėl projektų  atitikties formaliems kriterijams priėmimas;
  •     Projektų paraiškų paskirstymas komisijos nariams;
  •     Projektų vertinimo anketų pateikimo termino ir kito posėdžio datos aptarimas

Socialinės paramos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-17