Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Šiaurės-Baltijos vaikų ir jaunimo projektas „Play for Future“

2020 10 16

Spalio 21 dieną Arts Libera International organizuoja Šiaurės-Baltijos vaikų ir jaunimo projektą „Play for Future“. Pagrindinis projekto partneris ir rėmėjas – Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje. Projekto dalyviai ir partneriai – Šiaurės šalių muzikinė grupė „Bandingo“ ir Alytaus jaunimo centras. 
Įvertinus sudėtingą epidemiologinę situaciją ir siekiant išvengti galimo pavojaus dalyvių sveikatai projekto renginiai vyks nuotoliniu būdu. Tai naujas iššūkis organizatoriams ir dalyviams, tačiau tai ir naujos galimybės pritaikyti šiuolaikines komunikacines priemones bei technologijas ir paversti šį projektą dar labiau įnovatyviu ir orientuotu į ilgalaikę perspektyvą.
Tris dienas truksiančių renginių metu vyks susitikimai, kūrybinės-edukacinės dirbtuvės, koncertai, kuriuose grupė „Bandingo“, sudaryta iš Danijos, Norvegijos ir Lietuvos muzikantų, dalinsis gerąja patirtimi ir profesiniais įgūdžiais su minėtų miestų vaikais ir jaunimu. Šis projektas yra labai svarbus ir įdomus Lietuvai, nes jis integruoja švietimo, socialines ir kultūrines temas į visumą ir yra skirtas jaunajai kartai. Projekte numatyta, kad muzika bus naudojama kaip priemonė siekiant stiprinti ir plėtoti jaunimo aktyvumą, sąmoningumą, motyvaciją ir kūrybiškumą bei jų norą formuoti šiuolaikinę visuomenę. Mažesnių Lietuvos miestų jaunimas turi mažiau galimybių susitikti su bendraamžiais iš kitų šalių, mokytis naujų dalykų, patirti naujų mokymosi metodų, tobulinti įgūdžius ir didinti sąmoningumą. Jauniems žmonėms reikia naujų idėjų, įkvėpimo ir lavinimosi ir tai galima pasiekti susitikus su profesionaliais menininkais, vykdant bendrą tarptautinę veiklą ir suteikiant muzikos mokyklų ir jaunimo centrų moksleiviams galimybę patirti naujų įkvepiančių mokymosi procesų. Organizatoriai tikisi, kad projektas paskatins jaunų žmonių susidomėjimą neformaliuoju kultūriniu švietimu ir sudarys sąlygas galimam ilgalaikiam bendradarbiavimui tarp regioninių muzikos mokyklų Lietuvoje ir Šiaurės šalyse.
Projektas suteiks galimybę vaikams ir jaunimui iš mažesnių mūsų šalies miestų susitikti su Šiaurės šalių menininkais, būti kūrybingais, socialiai aktyviais, prisidėti prie pažangios visuomenės kūrimo, siekti įgyvendinti savo svajones ir tikslus, ugdyti muzikinį skonį ir talentą bei realizuoti kūrybinį potencialą. Taip, pat skatins aktyvų tarptautinį kultūrinį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Šiaurės šalių ir aktyviai plėtos tarptautinius mainus švietimo, kultūros ir pilietinio ugdymo srityse.

Projekto renginys vyks:

Spalio 21 d. 14.00 Alytaus jaunimo centre

Papildoma informacija teikiama:
Tel. +370 677 00699
board@artslibera.com


 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-16