Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Siaučiant stipriam vėjui, saugokite save ir artimuosius  

2022 01 14

Šiomis dienomis ir savaitgalį Lietuvoje siaučiant stipriam vėjui virsta medžiai, plėšiami stogai, todėl prašome gyventojų saugoti save ir artimuosius, bei laikytis saugaus atstumo prie pastatų, medžių, stotelėse ir kitose vietose. 
 
Šiandien esant ypatingai stipriam vėjo gūsiui  buvo nuverstas keleivių laukimo paviljonas Putinų gatvėje. Virsdamas paviljonas aikštelėje stovinčių automobilių nekliudė, žmonės nenukentėjo.
 
Miesto ūkio skyriaus specialistų teigimu, nuverstas keleivių laukimo paviljonas šiuo metu pavojaus aplinkiniams nekelia, artimiausiu metu jis bus išvežtas. 
 
Ypač keleivių prašome būti atsargiais ties seno tipo paviljonais. Jiems pamatai nebuvo įrengiami po žeme einančių elektros ir kitų komunikacijos tinklų – ¬ paviljonai yra pritvirtinti specialiais varžtais. Tokie paviljonai yra  Birutės g. greta stadiono, Jiezno g., Stoties g. ir  J. Basanavičiaus  gatvėje. 
 
Taip pat prašome nestatyti automobilių greta senesnių, pasvirusių medžių, nelaikyti pravirų balkonų ar laiptinių langų, saugoti save ir savo turtą.  
 
 
Miesto ūkio skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-14