Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Nuotykis prie Dusios ežero

2022 07 20

Šių metų birželio pabaigoje kaimo turizmo sodyboje “Vitrūna”, Seirijų raj., vaizdingoje vietoje prie Dusios ežero, jaunieji Alytaus sporto ir rekreacijos centro bei sporto klubo “Dziudo simba” dziudistai kėlė savo sportinį meistriškumą ir aktyviai bei kūrybingai leido laiką.

Norisi pasidžiaugti, kad projekto  „Kelk savo sportinį mesitriškumą per atostogas“  dalį stovyklos išlaidų finansavo Alytaus miesto savivaldybė, tuo pačiu  sumažindama tėveliams finansinę naštą. 

Taip pat sportininkus į stovyklą nuvežė ir iš jos parvežė Alytaus sporto ir rekreacijos centras , tuo prisidėdamas prie šio projekto įgyvendinimo.

Projekto tikslas  buvo vaikų fizinio aktyvumo skatinimas vasaros atostogų metų, dziudo technikos tobulinimas ir vaikų fizinių savybių ugdymas. Šis tikslas buvo įgyvendintas su kaupu, nes oro sąlygos buvo palankios siekti šio tikslo.

Penkias  dienas sportininkai mėgavosi puikiu, saulėtu ir švariu, pušimis kvepiančiu oru. Vaikai tarp treniruočių  bei kitų užduočių maudėsi skaidriame Dusios ežere. Tarp sportinės veiklos, kuri vyko ne mažiau, kaip tris kartus dienoje, sportininkai turėjo ir įvairių kūrybinių užduočių. Šiomis užduotimis vaikai buvo skatinami ne tik kūrybiškai galvoti, bet ir veikti, kaip komanda. Tai padėjo ugdyti jų bendruomeniškumą ir draugiškumą. 

Buvo smagu stebėti, kaip sportininkai ne tik pakluso nustatytoms stovyklos vidaus taisyklėms, bet ir priimdami tai, kaip žaidimą, kontroliavo draugus. To pasekoje visi greitai išmoko šių taisyklių ir nesunkiai jų laikėsi. 

Didžiausias džiaugsmas vaikams buvo “Tėvelių diena”. Tą vakarą sportininkai ir tėveliai turėjo galimybę kartu pasportuoti bei parungtyniauti krepšinio ir tinklinio aikštelėse. Didžiausių aistrų susilaukė žaidimas tinklinio aikštelėje, kur tėveliai rungėsi su stovyklos sportininkais ir po labai atkaklios ir lygios kovos, nežymiai juos nugalėjo. Po tokios atkaklios kovos sekė visų pasibuvimas kartu prie bendro stalo, bendravimas, susipažinimas iš arčiau bei pasidalinimas patirtais įspūdžiai.

Stovyklos pabaigą vainikavo vaikų pasisakymai apie patirtus nuotykius ir emocijas: “Tai pati geriausia stovykla mano gyvenime”, “Kitais metais vėl norėsiu važiuoti į šią stovyklą”, “ Kodėl taip trumpai”… ir t.t.

Tikimės, kad kitais metais, dėka Alytaus miesto savivaldybės ir ASRC, vėl galėsime patirti šį puikų nuotykį ir mūsų vaikai (mūsų ateitis) bus ne tik užimti, bet ir augs kaip asmenybės.

Dziudo treneris D.Cimbolas

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-20