Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Nuo rugsėjo 1-osios – nemokamas maitinimas priešmokyklinukams ir pirmokams

2020 08 19

Artėja naujieji mokslo metai, tad  priešmokyklinėse grupėse ar pirmosiose klasėse besimokysiančių vaikų tėveliai, norintys, kad jų vaikai mokykloje ar darželyje gautų nemokamą maitinimą, turėtų suskubti teikti prašymus. 
Pasikeitus Socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostatoms, nuo rugsėjo 1 d. teisę gauti nemokamus pietus turi pirmųjų klasių moksleiviai ir lopšelių-darželių priešmokyklinių grupių auklėtiniai.  Nemokami pietūs skiriami nepriklausomai nuo šeimos gaunamų pajamų. 
Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausiosios specialistės Vidos Piščikienės, prašymus nemokamam maitinimui vienas iš tėvų ar globėjas  gali teikti per www.spis.lt sistemą, Socialinės paramos skyriuje (Naujoji g. 48, II a.)  arba mokykloje. 
Anot specialistės, tėveliai, kurie iki naujųjų mokslo metų pradžios Socialinės paramos skyriui nepateiks prašymo, tai galės padaryti ir po rugsėjo 1-osios, tačiau tuomet vaikai nemokamą maitinimą galės gauti ne iš karto, o tik nuo tos dienos, kai švietimo įstaiga, kurioje mokosi pradinukas ar priešmokyklinę grupę lankantis vaikas, elektroniniu paštu gaus Socialinės paramos skyriaus sprendimą dėl nemokamo maitinimo.
Alytaus miesto savivaldybės administracija  prašo gyventojų, kilus klausimams dėl nemokamo maitinimo, kreiptis į Socialinės paramos skyrių tel. 8 315 56 660 arba  8 315 56 669 arba el. p. vida.piscikiene@alytus.lt 

Komunikacijos skyriaus informacija  
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-19