Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Nuo lapkričio 7 dienos laikinai keičiasi Alytaus viešojo transporto važiavimo grafikas

2020 11 06

Atsižvelgiant į valstybės lygiu skelbiamą karantiną dėl koronaviruso ir siekiant sumažinti žmonių kontaktą, nuo lapkričio 7 ir iki Lietuvoje paskelbto karantino pabaigos ribojamas Alytaus viešojo transporto važiavimo laikas. 

Kaip keičiasi viešojo transporto grafikas darbo dienomis?

 1. autobusai važiuos nuo ankstaus ryto iki 18:30 val., išskyrus 1 autobuso maršrutą, kuris darbo dienomis kursuos iki 23:39 val.;
 2. autobusas rečiau kursuos  4 maršrutu;
 3. nuo 16:30 val. keičiasi pavienių autobusų maršrutų tvarkaraščių laikai;
 4. laikinai nekursuos autobusai maršrutais 3A ir 5. Primename, kad 5-ojo autobuso maršruto galutines autobusų stoteles (SB „Nemunas“ ir Medicininės reabilitacijos ir sporto centras) galima pasiekti 2-ojo ir 7-ojo maršrutų autobusais. 5-ojo autobuso maršruto alternatyva yra 2-asis autobuso maršrutas, kuris kursuoja iki pat Medicininės reabilitacijos ir sporto centro, tuo tarpu SB „Nemunas“ keleivius, kaip įprasta, aptarnaus 7-asis autobusų maršrutas. 

Šeštadieniais 1, 2, 3, 4A, 7, ir 10A autobusai važiuos nuo ankstaus ryto iki 14 val. Sekmadieniais ir šventinėmis dienomis viešasis transportas nevažinės.

KELEIVIŲ PRAŠOME:

 • autobusų stotelėse bei viešajame transporte  dėvėti apsaugines veido kaukes arba respiratorius, be šių apsaugos priemonių keleiviai nebus vežami;
 • laikytis saugaus atstumo;
 • vengti atsiskaitymų grynaisiais pinigais;
 • atsiskaitant grynaisiais pinigais, su savimi turėti smulkių grynųjų pinigų. Prašytume, vengti didesnės vertės (10, 20, 50 Eur) banknotų, nes tokiu atveju gaunate daugiau grąžos, o tai didina užsikrėtimo riziką, be to mažėjant atsiskaitymų grynaisiais, vairuotojas gali neturėti grąžos; 
 • pasinaudoti nemokamo persėdimo galimybe per 30 min. nuo pirmo pažymėjimo, jeigu nėra tiesioginio maršruto. Šią privilegiją turi tik el. bilieto naudotojai. Keleiviai neturintys el. bilieto kortelių, jas už 3 Eur gali įsigyti iš autobusų vairuotojų ir papildyti el. piniginę mažiausia 3 Eur suma, daugkartiniam naudojimui. 

ATKREIPIAME KELEIVIŲ DĖMESĮ, KAD:

 • Alytaus miesto viešasis transportas tokiais tvarkaraščiais kursuos iki Lietuvoje paskelbto karantino pabaigos;
 • tvarkaraščiai autobusų stotelėse nebus keičiami;
 • atnaujintą informacija apie Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite https://www.stops.lt/alytus, mobiliesiems telefonams skirta nuoroda https://m.stops.lt/alytus/;
 • dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis mob. tel. 8 684 96 963 arba el. paštu transportas@alytus.lt;
 • atkreipkite dėmesį į tvarkaraščių pasikeitimus.

Šiuo ypatingai sunkiu laikotarpiu, privalome būti ištvermingi, kaip niekada susitelkę, laikytis griežtų taisyklių, atsakingai rūpintis savimi ir aplinkiniais!
…………………………………………………………………………………………………………
- Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite https://www.stops.lt/alytus, mobiliesiems telefonams skirta nuoroda https://m.stops.lt/alytus/.
- Dėl išsamesnės informacijos apie Alytaus miesto viešąjį transportą prašome kreiptis mob. tel. 8 684 96 963 arba el. paštu transportas@alytus.lt.
- Apie maršrutų aptarnavimo pažeidimus prašytume pranešti Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriui tel. (8 315) 55 128 arba el. paštu viesojitvarka@alytus.lt.
- Dėl vairuotojų aptarnavimo pažeidimų prašytume informuoti vežėją – UAB „Kautra“, mob. tel. 8 617 68 467 arba el. paštu alytus@kautra.lt.
…………………………………………………………………………………………………………

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-29