Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Nestatykite automobilių prie bendro naudojimo konteinerių aikštelių 

2021 01 08

Dažnai bendro naudojimo konteinerių aikšteles prižiūrinčios įmonės susiduria su nepatogumais – šios aikštelės užstatomos automobiliais. Tai trukdo ne tik išvežti konteineriuose esančias atliekas, bet ir juos plauti. 

Nors nauji bendro naudojimo konteineriai įrengti neseniai, tačiau problema išlieka ta pati, kuri buvo ir esant seniems konteineriams. 

„Tai labai apsunkina konteinerius aptarnaujančių įmonių darbą, nes reikia keletą kartų vykti prie užstatytų automobiliais konteinerių, todėl kartais jie lieka neištuštinti ar nenuplauti“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Rasmutė Paužienė.

Prašome vairuotojų nestatyti savo automobilių šalia bendro naudojimo konteinerių ir netrukdyti ne tik paslaugas atliekančių įmonių darbo, bet nesukurti savo ir kaimynų problemų. Laiku neišvežus šiukšlių, konteineriai yra perpildomi, atliekos metamos šalia – argi patiems smagu grožėtis tokiu vaizdu grįžtant namo ar pro buto langą? 


 Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-08