Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimai

2020 10 05

Išskirtinį dėmesį visuomenei, darbuotojams ir aplinkai pademonstravusias įmones kviečiame dalyvauti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos š. m. rugsėjo 18 d. paskelbtame Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų (toliau – NAVA) 2020 metų konkurse, kurio metu nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos įmonės, 2020 m. labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų taikymo savo veikloje ir / ar už jos ribų. NAVA pretendentais gali būti Lietuvos Respublikoje įregistruotos įmonės.
 
Šiemet konkurse varžomasi dėl keturių nominacijų: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Įmonė, labiausiai prisidėjusi prie socialinėje atskirtyje esančių asmenų integracijos į darbo rinką“. Kiekviena iš šių NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant: labai mažas ir mažas įmones; vidutines įmones; dideles įmones. Labiausiai pasižymėjusi įmonė pagerbiama pagrindiniu apdovanojimu – „Metų socialiai atsakinga įmonė“.

Pretendentai gali kandidatuoti į vieną, kelias ar visas nominacijas.
 
Detalesnė informacija, paraiškų formos ir informacija apie ankstesnių metų nugalėtojus skelbiama čia.
 
Įmonės paraiškas gali teikti iki 2020 m. spalio 20 d. 
 
Kviečiame dalyvauti ir linkime sėkmės!

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-05