Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Mokomės dirbti kūrybiškai

2020 10 05

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre vyko inovatyvūs mokymai „Kūrybiškų metodų taikymas organizuojant klientų užimtumą socialiniame darbe“. Juos vedė Socialinių-edukacinių iniciatyvų centro PLUS vadovė, edukologijos mokslų daktarė, socialinio darbo magistrė Aistė Bartkevičienė, praktikuojanti pastaruosius metodus socialinio darbo lauke. Mokymai skirti socialinių darbuotojų padėjėjams ir užimtumo  specialistams ir buvo nukreipti į  kūrybiškų metodų taikymą dirbant su  psichinę  ir  kompleksinę negalią turinčiais asmenimis. Juose dalyvavo neįgaliųjų ir vaikų dienos centrų darbuotojai.    
Mokymų dalyviai buvo supažindinti su kūrybiškų metodų taikymo galimybėmis profesinėje  veikloje, Šie metodai lavina smulkiąją motoriką, atmintį, plėtoja kūrybingumą, stiprina bendradarbiavimo ir bendravimo įgūdžius,  sudaro  socializacijos  galimybes, ugdo pasitikėjimą savimi. Jų metu buvo gaminami atvirukai su  monotipijomis, patalpų dekoracijos: kvilingo technika ir panašiai. Programos  turinys buvo derinamas atsižvelgiant į  dalyvių  lūkesčius. Kiekvienas socialinės srities darbuotojas per metus savo kompetencijai tobulinti skiria ne mažiau kaip dvi dienas.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-05