Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kilnus gestas per koronaviruso pandemiją – Alytaus verslo parama

2021 01 08

Per praėjusius metus Alytaus miesto verslo įmonių parama prisidedant prie įvairių priemonių įsigijimo koronaviruso pandemijos metu, Alytaus miesto savivaldybės duomenimis, sudarė daugiau kaip 10 tūkstančių eurų. 

Pasak Alytaus miesto savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro koordinatorės Astos Guzienės, svarbu net ne konkreti pinigų suma, bet nesavanaudiškas verslininkų požiūris į problemas, prie kurių sprendimo jie norėjo ir galėjo prisidėti. 

Bendrovės „Marisa“, „Lankava“, „Parama“, „Maristika“, „Stronglasas“ prisidėjo respiratoriais, o „Starna“ – skaidriomis veido apsaugomis. Bendrovės „Koslita“ ir „MV Group Production“ – dezinfekciniu skysčiu. 

Bendrovė „Snaigė“ padovanojo tris šaldytuvus, kurie atiteko Alytaus poliklinikai bei Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninei. 

Bendrovė CRAMO Alytaus miesto savivaldybei suteikė galimybę nemokamai naudotis konteineriniu nameliu, kuriame Pramonės gatvėje įrengtas ir veikia mobilus patikros punktas.

Pinigine parama Alytaus medikams prisidėjo ir keliolika fizinių asmenų.


Alytaus miesto savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-08