Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Interaktyvi diskusija apie ankstyvąją vaikų ir jaunimo smurto artimoje aplinkoje prevenciją

2021 03 24

Dingusių žmonių šeimų paramos centras kviečia Alytaus miesto pedagogus ir kitus su vaikais ir jaunimu dirbančius specialistus dalyvauti projekto „#CYBERSMART: skaitmeninė edukacija ankstyvajai smurto prevencijai“ virtualiame mokymų programos pristatyme.

Tikslas – efektyvi ankstyvoji vaikų ir jaunimo smurto artimoje aplinkoje prevencija. Interaktyvioje diskusijoje aptarsime pagrindines su smurtu artimoje aplinkoje susijusias problemas, pristatysime skaitmeninės edukacinės programos priemones.

Susitikimas, programos pristatymas vyks per ZOOM platformą (siūlomas datas ir laiką rasite registracijos anketoje).

BŪTINA REGISTRACIJA iki kovo 29 d. per nuorodą:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclkR5WuQ1MXFgPLAW0_Zhi7EHExDXodQ6lFWjfYDd64bV2qA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628

Daugiau informacijos apie projektą https://www.missing.lt/project/cybersmart-skaitmenine-edukacija-ankstyvajai-smurto-prevencijai/

Diskusijos organizatorių informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-24