Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Informacija individualių namų savininkams dėl galimybės 2022-2023 m. sutvarkyti asbesto atliekas nemokamai

2021 10 22

Alytaus miesto savivaldybės administracija Aplinkos projektų valdymo agentūrai planuoja teikti paraišką dėl asbesto turinčių gaminių (šiferio) atliekų surinkimo iš namų ūkių, transportavimo ir saugaus šalinimo.

Siekiant išsiaiškinti faktinį tvarkytiną asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį, kviečiame individualių namų savininkus, planuojančius 2022-2023 m. keisti šiferio (asbesto) stogus arba jau pasikeitusius ir sukaupusius asbesto turinčių gaminių atliekų, iki šių metų lapkričio 12 d. informuoti savivaldybę el. p. info@alytus.lt  

Informacijoje būtina nurodyti individualaus pastato savininką (-us) ar valdytoją, adresą, telefono numerį ir faktiškai sukauptą/planuojamą asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį.

Pateikti asmens duomenys bus naudojami informacijai apie saugų asbesto turinčių gaminių šalinimo poreikį gauti. Gavus finansavimą, bus kreipiamasi nurodytais kontaktais dėl asbesto atliekų saugaus pašalinimo galimybės.

Aplinkos apsaugos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-22