Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Į savivaldybę atkeliavo „Herojų kava“ ir senelių iškepti sausainiai

2021 12 10

Penktadienio rytą Alytaus miesto savivaldybėje kvepėjo ypatinga „Herojų kava“. Ją į darbą skubėjusius savivaldybės vadovus ir administracijos darbuotojus vaišino Ieva ir Pijus. Praėjusią savaitę šie jaunuoliai „Herojų kava“ pasivaišinti kvietė į kino teatrą „Dainava“ pasižiūrėti filmo užsukusius negalią turinčius alytiškius, o šįkart  ją ruošė savivaldybės pastate.

„Herojų kava“ –  prekybos centro „Maxima“ remiama bendruomenių iniciatyva, kurios esmė – leisti visiems žmonėms – tiek niekada dar nebandžiusiam aptarnavimo srityje dirbti jaunimui, tiek ir negalią turintiems žmonėms – bent dieną pabūti barmenais. Šios iniciatyvos tikslas – išmokyti juos tiek bendravimo, tiek ir aptarnavimo kultūros. Visos už „Herojų kavą“ surinktos lėšos atitenka tuo metu kavą ruošiantiems žmonėms,“ – apie gražią iniciatyvą pasakojo „Herojų kavą“ gaminusio Pijaus mama Elena Karalaitė.

Įvairių rūšių kavą gaminę jaunuoliai visus pasivaišinti kvietė ir sausainiais. Juos iškepė VšĮ „Gerumo skraistė“ dienos centrą lankantys senjorai, o prie sausainio  – pasiimti senelių ranka parašytus šventinius linkėjimus. 

Kepdami ir dekoruodami sausainius seneliai kviečia nupirkti jiems gerumo kilometrus – paaukoti lėšų naujam autobusiukui įsigyti. Naujuoju autobusiuku vieniši senjorai vyktų į  išvykas, bažnyčią, aplankytų sostinę, o gal ir nuvyktų prie jūros.

Pasivaišinę  kava ir paragavę sausainių Alytaus miesto savivaldybės vadovai ir administracijos darbuotojai aukojo kavą gaminusiems jaunuoliams ir sausainiais pradžiuginusiems senjorams ir šį projektą vienijančioms nevyriausybinėms organizacijoms.

„Kviečiame Alytaus miesto įmones pasikviesti „Herojų kavą“ į svečius. Galime dalyvauti įvairiose konferencijose ar renginiuose ir kavaׅ pavaišinti šių renginių dalyvius. Mes jau turime patirties ir mūsų darbuotojai jau nebe pirmą kartą susiduria su dideliais žmonių srautais ir  juos įveikia“, – apie „Herojų kavą“ pasakoja ir ją gaminančius žmones pasikviesti į svečius alytiškius ragina  Alytaus autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos pirmininkė Klementina Gruzdienė.

„Herojų kavą“  gaminantys alytiškiai, sekant kitų miestų pavyzdžiu, brandina mintį Alytuje įkurti  „Herojų“ kavinę.

Alytaus miesto savivaldybė dėkoja  jaunuoliams už kavą, o seneliams – už gardžius sausainius ir linki svajonių išsipildymo. 

Komunikacijos skyriaus informacija


 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-10