Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


„Drevinuko“ stovyklos atidarymas

2022 08 03

2022 m. rugpjūčio 1 dieną į Alytaus „Drevinuko“ mokyklą-darželį susirinko gausus stovyklautojų būrys. Įstaigoje vasaros metu skamba juokas, kalbos, džiugesys, nes čia vyksta vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla ,,Drevinukas“ socialiai remiamiems Alytaus miesto vaikams ir vaikams iš Ukrainos. Stovykla truks tris savaites, o ją planuoja lankyti apie 90 mokinių.

Stovyklos organizatoriai stengėsi sugalvoti kuo įvairesnių ir įdomesnių veiklų, todėl tikisi, kad kiekvienas stovyklautojas ras sau mėgstamus užsiėmimus. Net 20 mokytojų ir mokytojų padėjėjų įgyvendins ,,Drevinuko“ stovyklos programą: padės mokiniams pažinti mūsų gražų kraštą įvairiose edukacinėse veiklose, kartu dalyvaus sportiniuose užsiėmimuose, žiūrės filmus. Ukrainiečiams sudarytos sąlygos mokytis lietuvių kalbos. Tikimės, kad visi stovyklautojai smagiai ir kūrybiškai praleis laiką.  

Pirmosios dienos prabėgo greitai ir sklandžiai. Mokiniai dalijosi vasaros įspūdžiais, lūkesčiais ir planais. Visi sugalvojo savo grupių pavadinimus, šūkius, prisistatymus. Susirinkusius į salę stovyklautojus pasveikino Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio direktorė Jurgita Kamandulienė, dainomis džiugino šios įstaigos vokalistės Kotryna ir Ugnė, kurias paruošė mokytoja Dalia Vosylienė. Antrąją stovyklos dieną dalis mokinių vyko į Nemuno kilpų regioninį parką, Pivašiūnų amatų centrą, o kiti stovyklautojai dalyvavo teatro edukacijose, domėjosi fotografija, sužinojo plaštakų masažo paslaptis. Trečiąją dieną visus stovyklautojus priėmė Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariškiai, kurie mokinius supažindino su savo darbu. 

Džiugu matyti laimingus vaikus, kurie prasmingai leidžia savo laisvalaikį. Visų vardu dėkojame Alytaus miesto savivaldybei, kuri finansuoja stovyklos projektą ir Alytaus miesto ,,Zonta“ klubui už finansinę paramą, kuri leis stovyklautojams išvykti į Trakų rajone esantį Alpakų ūkį. 

Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-03