Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Beveik 900 eglių ir pušų sodinukų - alytiškių dovana Kurorto parkui

2021 04 29

Apie 900 eglių ir pušų sodinukų trečiadienį pradėti sodinti Kurorto parke, kuriuos miestui dovanojo bendrovė „Senas miškas“. Šiuos medelius kartu su įmonės atstovu Nerijumi Vitkausku sodino ir Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos 2A klasės moksleiviai.

„Šiuo metu miškininko profesija yra gan nuvertinta, tad norisi jaunąją kartą supažindinti su ja. Papasakoti jiems, kaip galima mylėti gamtą, ją prižiūrėti ir saugoti, nes ji yra mūsų visų namai. Todėl nusprendėme, ne tik papasakoti moksleiviams, bet ir parodyti jiems, kaip sodinamas miškas ir šiuos augalus padovanoti miestui“,- teigė N. Vitkauskas.

Moksleiviams buvo papasakota, kaip teisingai išmatuoti medžio aukštį, nustatyti jo amžių, koks dirvožemis tinkamas medžių sodinimui, kokie įrankiai dažniausiai naudojami. 

Medeliai sodinami Kurorto parko 20 arų sklype J. Basanavičiaus g. atkarpoje važiuojant link Dainų slėnio. 

Visi miško sodinimo darbai bus baigti savaitgalį. Iš viso planuojama pasodinti apie 700 pušų ir 200 eglių sodinukų. 

Miško sodinimo darbai vykdomi vadovaujantis Alytaus miesto savivaldybės valstybinės reikšmės miškų vidinės miškotvarkos projektu. 

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-29