Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytuje startavo Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I etapo varžybos

2020 07 28
Alytuje startavo Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių I etapo varžybos

2020 metų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės startavo Alytuje. Vyko pirmojo etapo Alytaus miesto seniūnaitijų (mikrorajonų) varžybos. Šios žaidynės yra skirtos didinti gyventojų fizinį aktyvumą bendruomenėse, puoselėti mėgėjų sportą ir išaiškinti sportiškiausias seniūnaitijas (mikrorajonus), kurios atstovautų miestui kitame varžybų etape. Varžybos šiais metais Alytaus mieste organizuotos kitokiu formatu, tai yra visų sporto šakų varžybos vyko kartu, tą pačią dieną ir įtraukiant miesto seniūnaičius. Ankstesniais metais varžybos buvo vykdomos pagal sporto šakas skirtingomis dienomis. 

Sportininkai mėgėjai varžėsi dvylikoje sporto rungčių: futbolo, krepšinio (moterys, vyrai iki 40 metų, senjorai 41 ir vyresni), parko tinklinis (vyrai ir moterys), šaškių, šachmatų, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo ir vadovų trikovės varžybose.

Geriausiai varžybose sekėsi Putinų mikrorajono sporto mėgėjams. Jie iškovojo daugiausia pirmųjų vietų. Putinų mikrorajono mėgėjai nugalėtojais tapo futbolo, vyrų ir moterų krepšinio, šaškių, vyrų parko tinklinio varžybose. Kurorto seniūnaitijos mėgėjai iškovojo nugalėtojų vardą stalo teniso ir šachmatų varžybose, taip pat dviejose sporto šakose triumfavo Panemunės seniūnaitijos moterys tinklininkės ir smiginio sportininkai. Senjorų krepšinio varžybose nugalėjo Likiškėlių mikrorajono mėgėjai, virvės traukimo varžybose – Vidzgirio komanda. Komandos, iškovojusios pirmąsias vietas, užsitikrino teisę dalyvauti kitame žaidynių atrankos etape.

Antrasis atrankos etapas vyks Alytuje rugsėjo 5 dieną. Jame be alytiškių rungtyniaus Alytaus, Lazdijų, Vilkaviškio, Šakių rajonų ir Marijampolės, Kalvarijos ir Kazlų Rūdos savivaldybių sporto mėgėjai. Jie kovos dėl teisės dalyvauti finalo varžybose. Finalai šiais metais vyks Palangoje rugsėjo 26 dieną.

Labai didelis ačiū seniūnaičiams ir džiugu, kad jie aktyviai įsitraukė į šį sporto mėgėjų renginį. Aktyviausia buvo Kurorto seniūnaitė Genovaitė Žiurinskienė. Genovaitė ne tik aktyviai dalyvavo formuojant komandas, bet į varžybas atvyko su palaikymo komanda, pati aktyviai dalyvavo žaidynių programoje, išbandė jėgas vadovų trikovės varžybose. Taip pat aktyvūs buvo Vidzgirio seniūnaitis Ramūnas Masiulionis ir Jurgiškių seniūnaitė Edita Jurčienė.  

Taip pat noriu padėkoti sporto šakų vyriausiems teisėjams, kurie organizavo, vedė varžybas ir užtikrino, kad sklandžiai ir saugiai jos įvyktų. 

Žaidynes organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ kartu su Alytaus miesto savivaldybe ir Alytaus sporto ir rekreacijos centru. Projekto partnerė Švietimo mokslo ir sporto ministerija. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis. 
 

ASRC Kęstučio Dambrausko imformacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-11