Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus miesto savivaldybės parama smulkiam ir vidutiniam verslui pasinaudojo 72 verslininkai

2021 12 09

Alytaus miesto savivaldybės biudžete šiais metais smulkiajam ir vidutiniam verslui remti mieste skirta 70 tūkstančių eurų. Kasmet finansuojamos Ekonominės plėtros programos tikslas – skatinti verslumą, smulkių ir vidutinių įmonių kūrimąsi ir plėtrą Alytaus mieste, didinti gyventojų užimtumą. 

Panaudotos visos verslui remti skirtos lėšos – vienokią ar kitokią paramą gavo 72 verslininkai. Iš jų – net 30 įmonių, pradėjusių savo veiklą pirmus metus. 

Pasak Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėjos Auksės Juonienės, populiariausios finansavimo priemonės, kurioms verslininkai prašė skirti paramą yra trys:

  1. naujai kuriamos internetinės svetainės, internetinės programėlės, internetinės parduotuvės ar panašaus pobūdžio elektroninių priemonių diegimo paslaugų išlaidų dalinis kompensavimas;
  2. nekilnojamojo turto nuomos išlaidų dalinis kompensavimas pirmus veiklos metus pradedantiems verslininkams; 
  3. buhalterinių paslaugų išlaidų dalinis kompensavimas pirmus veiklos metus pradedantiems verslininkams.

Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėjos Auksės Juonienės teigimu, tikimasi, kad kitų metų biudžete vėl patvirtinus tiek pat lėšų smulkiam ir vidutiniam verslui, dar ne vienas veikiantis ir naujai įsisteigęs smulkaus ir vidutinio verslo subjektas galės pasinaudoti savivaldybės parama. 

Patvirtinus kitų metų biudžetą, naujos paraiškos bus priimamos vasario–kovo mėnesiais.
        
Turto ir verslo skyriaus informacija


 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-09