Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Valstybės dieną „Tautišką giesmę“ giedokime kartu

2021 06 30

Kaip ir kasmet taip ir šiemet Liepos 6-ąją dieną Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) Tautiškos giesmės dieną kviečiame švęsti kartu. Šventiniai renginiai vyks ne tik Rotušės aikštėje, bet ir prie Alytaus piliakalnio. Jų pradžia – 20.30 val.

Rotušės aikštėje šventinio minėjimo tema „Iš meilės Mortai ir Lietuvai“.  Scenoje išvysime Astos Pilypaitės vaikų dainavimo studiją, Alytaus jaunimo centro auklėtinius. 

Šalia Alytaus piliakalnio smagiais dainų akordais jus kvies pasibūti Alytaus kultūros centro meno kolektyvai - folkloro ansamblis „Žvangucis“, politinių kalinių ir tremtinių choras „Atmintis“.

Minėtose vietose, kaip ir kasmet 21 valandą su viso pasaulio lietuviais giedosime Lietuvos himną – Vinco Kudirkos „Tautišką giesmę“, o jai nuskambėjus, alytiškiams ir miesto svečiams Rotušės aikštėje koncertuos Asta Pilypaitė.

Kviečiame šią dieną pasipuošti tautiniu kostiumu, atsinešti Lietuvos atributikos ir kartu vieningai švęsti Valstybės dieną!

Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas.

Komunikacijos skyriaus informacija 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-30