Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Rugsėjo 3 d. – „Gardo“ atgimimas

2021 08 31

Rugsėjo 3 d.  – „Gardo“ atgimimas, vyks jaunimo diskoteka rūsyje, ten, kur vykdavo prieš kelis dešimtmečius, absoliučiai autentiškoje aplinkoje, erdvė nerenovuota, su išsaugotais grafikos elementais ir savitu žavesiu.

Alytaus kultūros centro komandą  šią vasarą papildė darbštūs, aktyvūs ir itin organizuoti jaunuoliai, anksčiau renginiuose padėję mums, kaip Centro savanoriai.

Puikiai pažinodami kultūros centro erdves, vaikinai iškėlė klausimą: „O jeigu mes atgaivintumėm gardą (rūsyje esančią patalpą, kurioje dar Medvilnės laikais vyko diskotekos) ir padarytumėm jaunimo diskoteką?“
„O KODĖL GI NE?“ 

Tad greitai aktyvaus jaunimo organizacijos išplėtojo savo idėją, sėkmingai ruošia dekoracijas ir su dideliu entuziazmu patys viską daro. Koncertuoti pakvietė mėgstamas grupes, sukvietė draugus. Nemokamų bilietų neliko per kelias dienas.

Kultūros centrui belieka idėja pasidžiaugti ir tik prisidėti prie jos įgyvendinimo.
Neabejojame, kad diskotekos tęsis, jei tik bus toliau tiek norinčių jose lankytis.
Taigi, jau nekantriai laukiame gardo atgimimo kartu su Alytaus jaunuoliais!

Facebook renginys: https://www.facebook.com/events/275391387350799/?ref=newsfeed

Alytaus kultūros centro informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-31