Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pirmasis gyvas renginys Alytaus kultūros centre – koncertas Motinos dienai paminėti

2021 04 26

Jau pusę metų Lietuvoje vyksta tik nuotoliniai renginiai, ne išimtis ir Alytaus kultūros centras. Karantino laikotarpiu suorganizuota daugiau kaip 20 įvairių nuotolinių renginių: nuo skirtingo formato edukacinių dirbtuvių iki valstybinių švenčių minėjimų. Vyriausybei neseniai paskelbus žinią dėl atlaisvinimų kultūros renginiams, pirmasis gyvas renginys net po metų pertraukos planuojamas Kultūros centro Didžiojoje salėje.
Simbolinė renginių sezono pradžios šventė – Motinos diena. Daug teigiamų emocijų visiems atnešanti šventė, kai sveikiname ir dėkojame savo mylimoms mamoms. Didžiojoje scenoje šios dienos proga pasirodys cirko studijos „Dzūkija“ akrobatai, skambės Alytaus jaunimo centro auklėtinių dainos, koncertinę programą atliks Giedrius Leškevičius su grupe. Dėl galiojančių karantino ribojimų beveik 800 vietų turinčioje salėje galės sėdėti tik 150 žiūrovų. Renginys nemokamas, bet visi, norintys atvykti į koncertą, turi pasiimti nemokamą bilietą iš bilietų platinimo sistemos kakava.lt.
Kultūros centro direktorė Indrė Mikelionytė-Pranculevičienė juokauja, kad po ilgo laiko tai bus pirmas renginys ne tik žiūrovams, bet ir jai pačiai, nes per pusę metų darbo dar nėra dalyvavusi gyvame renginyje. „Labai visų laukiame ir džiaugiamės, kad pagaliau nedideliais žingsneliais galime eiti pirmyn, nuotolinius susitikimus atsargiai paversti gyvais. Mūsų centro erdvės didelės, o salėje sudarytas specialus sodinimo planas leis užtikrinti rekomenduojamus atstumus ir žiūrovų saugumą“, – sako Kultūros centro vadovė.
Gegužės mėnesį Kultūros centre dar vis veiks trys parodos, kurias miestelėnai gali aplankyti kasdien, iš anksto užsiregistravę telefonu +370 672 734 36. Be parodų, numatomi dar keli renginiai. Europos dienos proga planuojama nufilmuoti specialų sveikinimą, kuris skambės virtualiai, meno kolektyvų narių lūpomis. Kitas gyvas renginys numatomas per Pilietinio pasipriešinimo dieną – gegužės 14 d. Romo Kalantos skverelyje koncerte „Suskambėk, Tėvyne!“ meno kolektyvai atliks tėvynei skirtas dainas. Taip pat planuojama, kad ne nuotoliniu būdu įvyks ir pirmosios edukacinės dirbtuvės. Dar vienas gyvas renginys – Lietuvos partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimas gegužės 21 d. 12 val. Senamiesčio skvere, prie paminklo Dainavos apygardos partizanams.
Informaciją apie renginius galima rasti Alytaus kultūros centro „Facebook“ paskyroje ir interneto svetainėje www.alytuskc.lt.

Alytaus kultūros centro informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-26