Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pagerbkime Holokausto aukų atminimą

2021 01 27

Sausio 27-ają minima Tarptautinė Holokausto atminimo diena, primenanti šešių milijonų nužudytų žydų tragediją.  Holokausto metu nužudyta apie 95 proc. tuo metu Lietuvoje gyvenusių žydų.
Alytaus miesto savivaldybė kviečia šią dieną dalyvauti pasaulinėje akcijoje „Mes prisimename“ – „We remember“ pagerbiant Holokausto aukų atminimą Alytuje.  Kviečiame tai įprasminti įvairiomis formomis: nusifotografuoti su užrašu Mes prisimename arba We remember bei dalintis savo nuotrauka socialiniuose tinkluose naudojant grotažymes  #WeRemember ir #MesPrisimename, uždegti atminimo žvakelę ar kitu būdu paminėti šią svarbią istorijos datą.
Lietuvos žydų regioninių bendruomenių nariai, minint Tarptautinę holokausto aukų atminimo dieną, lankys žydų žudynių vietas, o likusių gyvų ar išgelbėtų žydų atsiminimais bei istorijomis dalintis savo internetinėje svetainėje www.lzb.lt  bei socialinio tinklo feisbuko paskyroje.
Prisimindami skaudžią mūsų šalies ir plačiosios pasaulio visuomenės patirtį, negalime užmiršti ir tų didvyrių, kurie gelbėjo žydus.
Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky kviečia aktyviai įsijungti į Tarptautinės holokausto aukų atminimo dienos veiklas ir skleisti žinią apie šios dienos svarbą savo bendruomenėje. #HolocaustMemorialDay 

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-27