Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kultūros diena: nuo tiltų ir tiltelių alytiškiams skriejo virtualūs kultūros darbuotojų linkėjimai

2021 04 15

Kultūros dieną į virtualią kelionę, pavadintą „Virtualūs pusryčiai su kultūra (ne)tradiciškai“, aplankant Alytaus mieste esančius tiltus, alytiškius pakvietė Alytaus miesto kultūros įstaigų darbuotojai. Tiltai pasirinktini ne atsitiktinai – tai alytiškiams siunčiama žinia, kad Alytus 2022 m. bus Lietuvos kultūros sostinė ir  tai drauge simbolinis projekto „Kuriantys tiltus“ startas. 

Ant Alytaus miesto tiltų susibūrusią kultūros bendruomenę Kultūros dienos proga virtualiai sveikino Alytaus miesto savivaldybės vadovai. 

„Mes visada gyvename, remdamiesi tam tikrais stereotipais ar mitais, kad kultūra, kūryba ir kūrybiškumas yra susijęs tik su menu ir tai yra tik menininkų duona, tačiau jeigu pažvelgtumėme atidžiau, pastebėtume, kad kūrybiškumo reikia ir tiksliuosiuose moksluose, kad ir statyboje, bendraujant su kaimynu ar gaminant vakarienę. Manau, kad Alytus turi daug neišnaudoto potencialo. Kultūra nėra išimtis. Turime visas galimybes, daug puikių, kūrybingų ir energingų žmonių, tad turime galimybę  tapti Lietuvos kultūros sostine ne tik 2022 metais, bet būti ja nuolat“, – sveikindamas kultūros darbuotojus sakė  Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis. 

Šventės proga meras kultūros įstaigų darbuotojams linkėjo, kad jų neapleistų mūzos, nestigtų originalių sprendimų ir idėjų, noro ir drąsos keistis, augti patiems ir  auginti miesto gyventojus.

„Ačiū Jums už nuoširdų darbą, neišsenkančius kūrybinius atradimus ir reikšmingą indėlį puoselėjant mūsų krašto kultūrą. Nors šis laikotarpis visiems nėra lengvas, nepavarkite, kurkite. Jūs mums labai reikalingi“, – kultūros darbuotojams virtualiai sveikinimus siuntė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė. 

Ji kultūros bendruomenei linkėjo įkvėpimo, kūrybiškumo, polėkio, drąsių idėjų, energijos, didelės sėkmės, ryškių pasiekimų, charizmos ir optimizmo. 

Kolegas šventės proga sveikino ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Vilma Liaukuvienė. 

„Lai šią dieną keliamos Taikos vėliavos plevėsuoja ne tik virš meno, mokslo įstaigų, istorijos paminklų, bet ir kiekvieno mūsų širdyje. Kurkime grožį mintimis, žodžiais, darbais ir tegul tame grožyje susijungia praeitis, dabartis ir ateitis, o belaukiant 2022 metų, kai Alytus taps Lietuvos kultūros sostinė, tegul mus visus bendram tikslui sujungia visi Alytaus miesto tiltai ir tilteliai“, – sakė Kultūros skyriaus vedėja. 

Linkėjimus nuo Alytaus miesto tiltų ir tiltelių virtualiai alytiškiams siuntė ir į vykstančius ar planuojamus renginius kvietė Alytaus J. Kunčino viešoji bibliotekos, kino teatro „Dainava“, Kultūros centro, Kraštotyros muziejaus, Miesto teatro, Bendruomenės centro, Turizmo informacijos centro ir Jaunimo centro darbuotojai.

Komunikacijos skyriaus informacija  

 
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-15