Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


„Kino karavanas“ atvyksta į Alytų: nemokami kino seansai ir susitikimas su režisieriumi T. Smulkiu

2021 08 26

Festivalio „Kino pavasaris“ projektas „Kino karavanas“ tęsia kelionę po Lietuvą su nemokamais kino seansais netikėtose vietovėse. Šią vasarą jau aplankyti net 37 Lietuvos miestai ir miesteliai, parodyta apie 100 daugiausiai festivalio „Kino pavasaris“ žiūrovų dėmesio sulaukusių filmų.

Rugpjūčio 27 d. „Kino karavanas“ atvyksta į Alytų, ir Jaunimo parke įsikursiančiame vienos dienos lauko kino teatre žiūrovus pakvies net į trijų filmų nemokamas peržiūras bei į susitikimą su filmo „Žmonės, kuriuos pažįstam“ režisieriumi Tomu Smulkiu bei „Jaunimo linijos“ savanoriu.

Dar daugiau kokybiško kino itin geros kokybės LED ekrane

Svarbi šios „Kino karavano“ vasaros naujiena – skaitmeninis LED ekranas, reiškiantis ne tik įspūdingą vaizdo kokybę, bet ir galimybę rodyti filmus dienos metu. Tai vienintelis toks ekranas tarp keliaujančių kino projektų Lietuvoje. 

Rugpjūčio 27 d. renginio Alytaus Jaunimo parke programa:

17:30 – filmas visai šeimai VAMPYRIUKAS (rež. Joann Sfar, 2020, Prancūzija);
Šis žaismingas filmas pasakoja apie mažąjį vampyriuką, kuris gyveno vaiduoklių name. Nors laiką leido linksmųjų pabaisų draugijoje, jis vis tiek siaubingai nuobodžiavo. Vieną dieną nusprendė slapta išsmukti iš namų ir leistis į nuotykį ⎯ ieškoti naujų draugų.

19:15 – filmas ŽMONĖS, KURIUOS PAŽĮSTAM (rež. Tomas Smulkis, 2020, Lietuva);
Filme vaizduojamos keturios karštos vasaros dienos Vilniuje – skleidžiasi keturių veikėjų istorijos. Po seniai patirtos traumos Goda iš naujo mokosi atrasti ryšį su kitu žmogumi. Visą laiką gyvenusi saugų, kitų suplanuotą gyvenimą Justė pagaliau ryžtasi pati priimti sprendimą. Vytas po dvidešimties metų santuokos palieka šeimą, taip ir neišdrįsęs pasakyti tikrosios priežasties. Anatolijaus balsas sujungia šias istorijas ir patirtis į būseną, iš kurios kiekvienas savaip stengiasi ištrūkti ir atrasti vidinę laisvę nuolat besikeičiančioje ir naujus standartus formuojančioje visuomenėje.

20.45 – susitikimas su filmo su režisieriumi Tomu Smulkiu ir „Jaunimo linijos" savanoriu.

21:15 – geriausia metų Europos komedija pripažintas TRIUMFAS (rež. Emmanuel Courcol, 2020, Prancūzija)
Etjenas, talentingas, bet vargstantis aktorius, nusprendžia suorganizuoti teatro dirbtuves kalėjime, kurių tikslas – pastatyti spektaklį pagal įžymiąją pjesę „Belaukiant Godo". Visų nuostabai pasirodymas sulaukia itin didelio pasisekimo, dėl to kaliniams išduodamas leidimas pasirodymus organizuoti už kalėjimo ribų. Turo metu Etjenas užmezga itin artimą ryšį su spektaklio trupe, kurios likimas bus nuspręstas per paskutinį pasirodymą Paryžiuje.

Daugiau informacijos ir pilnas „Kino karavano“ maršrutas: http://kinokaravanas.lt/

„Kino karavanas“ įgyvendinamas Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos subsidijuoto Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis. Projektą remia Lietuvos kino centras, projekto partneris – Reikjaviko tarptautinis kino festivalis. Projekto draugas, besirūpinantis Skandinavijos šalių kinu – Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje. Kinui energijos suteikia „Ignitis grupė“.

www.kinopavasaris.lt informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 2)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-21