Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kęstutis Tamulevičius Lietuvos konstitucijų projektus surinko į vieną leidinį, kurį pristatys alytiškiams

2021 09 15

Ekonomistas, kolekcininkas Kęstutis Tamulevičius dar pernai išleidęs savo sudarytą rinkinį „Lietuvos valstybės konstitucijos (su okupacijos periodu) 1918-1992 m.“, jau šiemet pristato dar vieną savo sudarytą knygą iš tos pačios srities. Naujas leidinys – „Lietuvos konstitucijos, nugulusios stalčiuose 1916-2004 m.“ – turėtų būti patrauklus istorijos smalsuoliams, besidomintiems Lietuvos teisinių dokumentų raida ir mūsų valstybės užkulisinės politikos detalėmis.

Visus, kuriuos suintrigavo mintis patyrinėti konstitucijas, kurios faktiškai nebuvo įsigaliojusios, kviečiame rugsėjo 24 d. 17 val. atvykti į Jurgio Kunčino viešąją biblioteką (Seirijų g. 2). Čia Kęstutis Tamulevičius pristatys knygą „Lietuvos konstitucijos, nugulusios stalčiuose 1916-2004 m.“. Bus galimybė padiskutuoti ir įsigyti leidinį su sudarytojo autografu.
Visi renginio lankytojai, prieš įeidami į salę, bus paprašyti parodyti savo Galimybių pasus ir pasirašyti lankytojų registracijos lape.

Iki susitikimo bibliotekoje!

Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-20