Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kas naujo regiono kultūroje? Atsakymas – 2-ajame Alytaus KULTŪROS FORUME

2021 06 23

„Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022“ (ALKS 2022) kviečia į 2-ąjį Alytaus KULTŪROS FORUMĄ! Birželio 29 d. nuo 11 val. Alytaus miesto teatre – įkvepiantys pranešimai bei diskusijos apie iniciatyvas, atnešančias pokyčius miestui, apie aktyvias bendruomenes ir gerąsias jų patirtis, apie „Alytus 2022“ dovanas miestui ir visam regionui – kodėl ALY+TUS SUJUNGIA? Smalsu sužinoti? Pasimatykime II-ame Alytaus kultūros forume! 

Renginio programoje – dvi pagrindinės ašys: „Iniciatyvos, kurios keičia bendruomenę ir miestą“, kaip vieno žmogau iniciatyva ir idėjos gali tapti puikia tradicija ir reiškiniu bendruomenėje ir „Bendruomenių sesijos“, pastarąją sudaro atskiros jaunimo, subkultūrų ir miesto bendruomenių sesijos. Forumą papildys motyvuojančios diskusijos su iniciatyviais, veikliais, kūrybingais regiono žmonėmis. 

„Forume sužinosite, kas įdomaus ir išskirtinio vyksta regione. Pranešėjai iš Alytaus, Merkinės, Druskininkų, Birštono, Kauno pristatys įgyvendintas savo iniciatyvas, papasakos, kaip kartais vieno žmogaus idėja gali sukurti pridėtinę vertę visai bendruomenei, miestui. Jaunimo ir subkultūrų sesijose išgirsite gerąsias patirtis siekiant, kad jaunimas taptų aktyvesniu ir įsitrauktų į bendruomenių veiklą“, – pasakoja organizatoriai. 

II-ajame Alytaus kultūros forume bus pristatytos ALKS 2022 platformos bei didieji projekto renginiai, „Alytus 2022“ ambasadoriams įteikti pažymėjimai, gairės bei ALKS 2022 marškinėliai ir kita atributika. 
„Saldus“ renginio akcentas – lauko šokio spektaklis „Balansuojantis žmogus“ (17 val. Rotušės a.). Tai – unikalus vyksmas lauko erdvėje. Naudodama šiuolaikinio šokio ir naujojo cirko technikas, Danijos fizinio teatro kompanija DON GNU susitinka su Lietuvos menininkais ir muzikantais, kad sukurtų unikalų judesio spektaklį ant milžiniškos pusiausvyros platformos

Programą nuspalvins ir „Scanoramos vasaros“ atidarymas Alytuje bei kino seansas „Dar po vieną“ (19 val. Alytaus miesto teatro Didžiojoje salėje). Europos šalių kino forumo „Scanorama“ organizuojami „Scanoramos vasara“ renginiai – didžiausio pripažinimo sulaukusių europietiško kino juostų peržiūros, įsimintini filmų pristatymai ir diskusijos – Alytuje vyks birželio 29 – liepos 4 d.
„Alytus 2022“ komanda kviečia kiekvieną ateiti, išgirsti, įsitraukti ir būti II-ojo Alytaus KULTŪROS FORUMO dalimi.

Detali renginio programa: https://fb.me/e/RlXa5byT

Sekite kultūros sostinės naujienas internetiniame tinklapyje www.alytus2022.lt, feisbuke Alytaus - Lietuvos kultūros sostinė 2022 ir instagrame @alytus2022

ALKS informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-23