Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Į Alytų sugrįžta kinas po atviru dangumi!

2021 06 16

Didelio kino mylėtojų susidomėjimo sulaukęs kinas po atviru dangumi ir vėl sugrįžta į Jaunimo parką. Kino seansus kiekvieną savaitę gyventojai galės stebėti nemokamai. 

Pirmasis kino seansas jau birželio 22 d. (antradienį) 22 val. Jaunimo parko Renginių erdvėje, šalia skulptūros „Voras“. 

Šio antradienio filmas - kriminalinis trileris „Perspektyvi mergina“.

Visų kitų kino filmų peržiūra, kaip buvo įprasta, vyks ketvirtadieniais. Kiekvieną savaitę filmai bus parenkami kuo įdomesni ir įvairaus žanro, kad kiekvienas gyventojas galėtų pasirinkti, tai kas jam labiausiai patinka.

Alytaus miesto savivaldybės skelbtą konkursą lauko kino seansams laimėjo viešoji įstaiga „Baltas ekranas“. Dešimt kino seansų savivaldybei kainuos 4,6 tūkst. eurų.

Ir žinoma, ateinant į kiną nepamirškite su savimi atsinešti pledą ar kėdes, kad būtų patogu atsisėsti, gerą nuotaiką, laikytis atstumų, asmens higienos reikalavimų ir kosėjimo bei čiaudėjimo etiketo. 

Visą informaciją apie būsimus kino seansus galite sekti feisbuko puslapyje Vasaros kinas Alytuje.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-07-15