Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Birželio 21 d. – dar vienas protmūšis. Dalyvaukite!

2021 06 17

Tarpukario dvasia Alytuje, miestiečių ir kurortininkų gyvenimas, paslaptys, mados, apkalbos, šokiai – viską matėme „Kasdieniuose nutikimuose tarpukario Alytuje“!  

Įtaigios ir atviros Alytaus miesto teatro aktorių sukurtos istorijos, kūrybinės studijos „Alytaus miestelėnai“ šokiai  nukėlė į tarpukario Alytų, kuriame visko, oi visko ir tada būta…
Antrąjį protmūšį, skirtą Archyvų metams paminėti, laimėjo „Sofranų“ komanda! 

Meskite jiems iššūkį - birželio 21 d., pirmadienį,  18 val., prisijunkite ir būkite teatralizuotų pasirodymų ir protmūšio „Keletas pokario epizodų apie „Žaliąją“ ir Alytaus pušis”, pagal rašytoją Jurgį Kunčiną, dalimi. 

Šis protmūšis  leis sužinoti apie tai, ką plačiai aprašė rašytojas Jurgis Kunčinas, kurio 75 gimimo jubiliejų minėsime kitąmet. Vaidybinės Alytaus miesto teatro aktorių sukurtos ištraukos apie Alytų pagal Jurgio Kunčino apsakymus grąžins į pokarinį miestelį, kuris augo ir plėtėsi pagal tarybinius penkmečio planus, naikindamas ne tik miesto pušis, bet ir dvasines žmogaus vertybes – laisvę, tikėjimą, orumą.

Suburkite 6 žmonių komandą, sugalvokite pavadinimą ir registruokite el.paštu archyvumetai@gmail.com.

Organzatorių informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-17