Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Biblioteka kviečia išklausyti virtualų kursą apie mobiliųjų programėlių kūrimą

2020 10 27

Mūsų išmanieji telefonai prikimšti įvairiausių mobiliųjų programėlių: nuo sveikatos stebėsenos aplikacijų iki programėlių, valdančių finansus ir bankines operacijas. Visos jos tarnauja mums tam, jog kasdienybė taptų įdomesnė, lengvesnė, patogesnė. Dažnai jauniems žmonėms kyla genialių idėjų, kaip dar būtų galima patobulinti įvairių paslaugų prieinamumą bei žinomumą, tačiau jie neturi tam praktinių sugebėjimų, todėl geri sumanymai gula tiesiai į stalčių. Gabiems žmonėms reikia palankios terpės savo kūrybiniams užmojams įgyvendinti. Norint tapti pažangia inovacijų miestu ar net šalimi, tiesiog privalome sudaryti sąlygas kūrybingoms asmenybėms tobulėti, kurti bei dalytis patirtimi. Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka siūlo žengti pirmąjį žingsnį savo svajonės link ir nemokamai išklausyti virtualų kursą apie mobiliųjų programėlių kūrimą.
Nuotoliniame mokymų kurse rasite įgarsintus filmukus bei vieną namų darbą įgytų žinių įtvirtinimui. Išklausę visą mokomąją medžiagą savo jėgas pasitikrinti galėsite bandydami suprogramuoti elementarią mobiliąją aplikaciją, kuri, tikimės, sužadins norą ir toliau nenustoti kurti bei įgyvendinti net ir beprotiškiausias idėjas. O jeigu nepatingėsite ir savo namų darbą atsiųsite mums – gausite dalyvio diplomą ir bibliotekos suvenyrų dovanų. Tad, jaunuoli, nelauk kol kas nors įgyvendins tavo sumanymą – savo ketinimus realizuok pats!
Nuoroda į mokymus: http://gofile.me/3ACvO/LjJKMoGOL
Slaptažodis: AlytusMAM2020

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis el. paštu: indre.lukoseviciene@alytus.mvb.lt
Mokomąją medžiagą nemokamai atsiųsti galima iki spalio 31 dienos.
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Alytaus miesto savivaldybė

Indrė Lukoševičienė

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-01