Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytus šventė 440-ąjį miesto gimtadienį

2021 06 21

Birželio 19 – 20 d. Alytus šventė 44-ąjį miesto gimtadienį. Įvairiose Alytaus miesto erdvėse vyko daugiau kaip 40 įvairiausių renginių. Pirmą kartą ant Baltosios rožės tilto vykusios apdovanojimų ceremonijos metu įteiktos Alytaus miesto savivaldybės kultūros premijos, Alytaus miesto garbės piliečio ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyriaus „Auksinės plunksnos“ apdovanojimas alytiškius pasveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

,,Mūsų miestas – galimybių miestas. Jame visi turi galimybių.  Kad ir kokie buvo sunkūs metai, Alytus augo, plėtėsi, nesustojo. Rūpinosi savo gyventojais, tiesė kelius, pritraukė investicijų ir įtikino migrantus grįžti namo.  O tai vyko visų mūsų žmonių dėka”, – sakė miesto vadovas.

Alytaus miesto garbės piliečio vardas, už ypatingus miesto statybų nuopelnus, meno, kultūros ir sporto rėmimą, aktyvią visuomeninę veiklą, šiemet suteiktas  Lietuvos ir Čekijos UAB „Grinduva“ ilgamečiam direktoriui Antanui Jonui Minkevičiui. 

Viena iš trijų Alytaus miesto savivaldybės kultūros premijų įteikta Alytaus kraštotyros muziejaus kolektyvui (direktorė Audronė Jakunskienė), už aktyvią pastarųjų dvejų metų itin produktyvią veiklą auginant, puoselėjant ir kuriant muziejų kultūrą, aktyviai įsiliejant į Alytaus miesto kultūrinį gyvenimą, puoselėjant kultūrinį miesto veidą, garsinant miestą šalyje ir už jos ribų. Antroji – už  ypač svarbią ilgametę kultūrinę ir aktyvią kūrybinę veiklą kultūros premija už ilgametį profesionalų, kūrybišką darbą, nuoseklų vadovaujamos bibliotekos naujovių diegimą, naujų bibliotekos paslaugų teikimą gyventojams, išskirtinį literatūros ir kitų meno sričių puoselėjimą, skirta ir Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos direktorei Giedrei Bulgakovienei. Trečioji  – už aukštą meninį lygį ir video meno estetiką kuriant miestą reprezentuojančius filmus, renginių vizualizacijas ir paveikią vizualią sklaidą įteikta  video operatoriui, režisieriui, televizijos, kino ir videomeno kūrinių autoriui Aliui Mikelioniui.

 „Auksinės plunksnos“ apdovanojimas, už sudėtingą darbą pandemijos metu skirtas visai medikų bendruomenei, bet jis įteiktas vienam asmeniui – Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės Priėmimo - skubios pagalbos skyriaus slaugytojo padėjėjui Valdui Marcinkevičiui.

Šeštadienio popietę Miesto sode  skambėjo džiazas, o vakare vyko senjorų pamėgti naktišokiai ir kiti renginiai.

Jaunimo parke netrūko mažiesiems alytiškiams ir jaunimui skirtų renginių – „Burbuliatorius“, piešimo ant grindinio akcija „Piešiu laiką Alytuje“, tinklinio klubo „Ochta“ paplūdimio tinklinio turnyras, BMX dviračių pasirodymas ir kt. 

 Šventės metu taip pat vyko muzikinis pa(si)matymas su Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės 2022 ambasadoriais, įvairiose miesto vietose alytiškius suvienijo kartu giedamas Alytaus miesto himnas, vyko įvairūs sporto renginiai ir alytiškių pamėgtas 14-asis šeimoms skirtas „Astros“ dviračių žygis „Šeima – mūsų stiprybė“.

Šventės akimirkos

Komunikacijos skyriaus informacija 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-21